Social Selling

Warszawa 24 września 2019

Dostrzegasz jak wszyscy wokół Ciebie korzystają z telefonów? Widzisz, ile czasu spędzają na linkedin, facebooku czy instagramie? To właśnie portale społecznościowe są miejscem, gdzie znajdują się Twoi klienci!

45% więcej leadów generują sprzedawcy wykorzystujący w swoich działaniach media społecznościowe

51% dzięki social sellingowi realizuje częściej swoje cele sprzedażowe

A czy Tobie udało się kiedyś sfinalizować transakcję, dzięki interakcji w social mediach? Ze względu na to, że media społecznościowe to obecnie jedno z kluczowych narzędzi pracy, musiałeś słyszeć o Social Sellingu – tylko czy potrafisz wykorzystywać jego potencjał?

Weź udział w jedynym na polskim rynku wydarzeniu w całości poświęconemu sprzedaży w mediach społecznościowych. Razem z ekspertami z Signify, Mondi, Hays Poland, Audience Network:

zbuduj spójną strategię sprzedaży wykorzystującą media społecznościowe

naucz się wchodzić w interakcję z Twoimi klientami

zobacz, jakie treści budują Twoją pozycję eksperta

poznaj techniki bezustannego angażowania Twoich pracowników w program

Ponadto podczas interaktywnej sesji warsztatowej, pod okiem eksperta, przygotujesz własny plan tematów i treści, które już następnego dnia po konferencji będziesz mógł publikować w social mediach.

Jeśli odpowiadasz za sprzedaż, marketing czy promocje i chcesz zwiększyć efektywność swoich działań sprzedażowych, nie może zabraknąć Cię na naszej konferencji! Przyjdź na wydarzenie i zacznij osiągać lepsze wyniki!

Więcej o wydarzeniu tutaj