Wolves Summit

Warszawa 19 marca 2019

To już dziewiąta edycja Wolves Summit, według naszych uczestników najskuteczniejszego międzynarodowego wydarzenia networkingowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Spotkaj obiecujące międzynarodowe startupy, firmy technologiczne, inwestorów i korporacje w Warszawie w dniach 19-20 Marca 2019. 

Wolves Summit to konferencja skierowana nie tylko do startupów, ale także inwestorów, przedsiębiorców czy przedstawicieli korporacji i sektora MŚP. Naszym celem jest stworzenie możliwości rozwoju dla wschodzących firm oraz zaznajomienie ich ze środowiskiem inwestorskim. Zaczęliśmy w Gdyni. Dzisiaj spotykamy się na ósmej edycji w Warszawie podczas dwóch dni konferencji. Dajemy młodym firmom możliwość zaprezentowania swojego pomysłu. Na Wolves Summit teoria spotyka się z praktyką. Oprócz części merytorycznej, na każdego czekają zróżnicowane aktywności networkingowe. Do tej pory pomogliśmy zaplanować 21967 spotkań 1:1.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań oraz narzędzi matchmakingowych, jesteśmy w stanie zagwarantować Ci możliwość dotarcia do wąskiego grona potencjalnych partnerów biznesowych. Podczas konferencji spotkasz wielu wybitnych specjalistów, którzy poprzez nawiązane relacje, przyczynią się do rozwoju Twojego biznesu.