Krypty.net

Poleć znajomemu Wydrukuj artykuł Subskrbcja RSS
2015-07-14

Krypty.net to porównywarka kursów krypto walut. Serwis ma zadanie dostarczać użytkownikom aktualnych i rzetelnych notowań walut cyfrowych: bitcoina (BTC), litecoina (LTC) i innych. 

 

Serwis zrodził się z prostej, dotąd niezaspokojonej potrzeby jaką było zestawienie w jednym miejscu wszystkich popularnych giełd krypto walut. Znaczna, stale rosnąca liczba walut cyfrowych i giełd oznacza większe możliwości dla inwestorów, entuzjastów, obserwatorów i analityków, ale paradoksalnie utrudnia analizę i wybór najlepszej oferty.

 

 

- Uruchomienie porównywarki kursów krypto walut planowaliśmy od jakiegoś czasu, teraz nadszedł czas jej oficjalnego startu – rynek, chociaż młody, dynamiczny i jeszcze bardzo zmienny, jeśli chodzi o kursy, bardzo szybko dojrzewa. Wydaje się, że nie ma już odwrotu od tych rewolucyjnych zmian, które mogą doprowadzić do odejścia w przeszłość finansjery jaką znamy – wyjaśnia Marcin Borek.

 

Porównywarka Krypty.net nie tylko na bieżąco porównuje kursy krypto walut. Jej użytkownicy mogą także założyć konta w prezentowanych giełdach, wyświetlić wykresy notowań, a śledzący konto na Tweeterze codziennie otrzymują aktualne kursy rynkowe w postaci automatycznych tweetów. 

 

Krypty.net

 

Komentarze
Jogi 2015-07-14 12:45:05
po cichu śledzę temat i coraz więcej się o tym mówi. Ciekawe, czy za rok, dwa to się upowszechni. Sama porównywarka fajna, ładna, domena z jajem;)
Max 2015-09-06 05:44:28
Co za idiotyczna domena. Idealnie nadaje się na porównywarkę domów pogrzebowych lub czegoś podobnego
BusinessEmpire 2016-04-07 20:07:45
Nowy portal biznesowo-lifesylowy, startup z Wrocławia. www.businessempire.pl

Dodaj komentarz

Treść
Nick
Przepisz kod z obrazka

Jedna maszyna może wykonać pracę pięćdziesięciu przeciętnych ludzi. Ale żadna maszyna nie wykona pracy jednego człowieka nadprzeciętnego

Elbert (Green) Hubbard
Pit 2016

Czy wiesz, że...?

Aż 60 procent studentów IV i V roku chce założyć własną firmę - wynika z badania przeprowadzonego przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości
POLECAMY
20 najdroższych domen na świecie w roku 2016
Właściciela zmieniły m.in.: Broker.com, Rate.com i Quick.com.
Polacy pomysł na produkcję okularów przywieźli z Tajwanu
Pomysł na biznes: sprzedaje owady jak ciepłe bułeczki
Mix suszonych owadów kosztuje 18 dolarów.
Lody i popcorn dla psów dały jej biznesowy sukces
Pomysł na mrożone przysmaki podsunął jej...ukochany labrador.

Bonnier Business Polska