Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Serwis MyHeritage.pl wprowadza nowe rozwiązania

Serwis MyHeritage.pl, który łączy rodziny z ich przeszłością i z sobą oferuje dwie nowe technologie dla rodzin, aby mogły lepiej odczuwać własną historię. Innowacyjny produkt wydany w ostatnim czasie zawiera interaktywną ‚Oś czasu’ i unikatowy, cyfrowy album zdjęciowy zwany ‚Księgą czasu’.

Obydwie funkcje MyHeritage.pl – ‚Oś czasu’ oraz ‚Księga czasu’ wizualnie komponują chronologicznie historię rodziny użytkownika wliczając do tego najważniejsze wydarzenia życiowe, zdjęcia, filmy, dokumenty oraz są generowane automatycznie za pomocą jednego kliknięcia. Użytkownicy MyHeritage.pl wspólnie utworzyli miliony drzew genealogicznych i elementów multimedialnych, które mogą być teraz zawarte w tych atrakcyjnych ‚Osiach czasu’ oraz ‚Księgach czasu’ oferując nowe perspektywy dla rodzin, jako że nakreślili oni własne korzenie historyczne.

Nowa technologia ‚Osi czasu’ organizuje treści dostarczone przez użytkowników w sprawny sposób porównując ich rodzinne historie z najważniejszymi wydarzeniami dekad. Chronologicznie wyświetlana ‚Oś czasu’ oferuje świeże i często zaskakujące perspektywy  pozwalające użytkownikom na interaktywne powiększenie w dowolnym czasu. 

‚Księga czasu’ to cyfrowy album zdjęć rodzinnych, który zawiera automatycznie generowane biografie bezpośrednich krewnych. Ten innowacyjny produkt generuje piękne księgi, które wydają się być przygotowane i wydane w drobiazgowy sposób. ‚Księga czasu’ wykorzystuje technologię, która symuluje selekcję zazwyczaj przez ludzi, którzy tworzą albumy z wycinkami, wykorzystując twarze z technologii rozpoznawania zdjęć w połączeniu z uporządkowanymi informacjami z drzew rodziny. Na przykład, domyślnie obejmuje zdjęcia z księgi czasu na daną osobę poprzez zebranie zdjęć z największą liczbą członków najbliższej rodziny tej osoby. Zazwyczaj wybrane zostają najbardziej reprezentacyjne zdjęcie rodziny, które użytkownicy sami by wybrali spośród tysięcy zdjęć jednakże odbywa się to w sposób automatyczny. 

„Nasi użytkownicy zainwestowali wiele czasu i wysiłku na wprowadzanie danych i dodanie zdjęć do drzewa genealogicznego, a teraz my dajemy im piękną, interaktywną technologię, aby mogli cieszyć się owocami swoich wysiłków i dzielić się nimi z rodziną,” mówi Gilad Japhet, założyciel i dyrektor generalny MyHeritage.com. „Pierwsze opinie od testerów beta są bardzo pozytywne, co oznacza, że użytkownicy pokochali osobiste i emocjonalne przedstawienie nowych produktów przedstawiające ich historie rodzinne. To sprawia, że rodzinne historie takie jak najważniejsze wydarzenia spełniają nasz cel, co do zapewnienia narzędzia, z którego każdy użytkownik może korzystać bez konieczności specjalistycznej wiedzy.

MyHeritage.com zostało założone przez zespół ludzi, którzy łączą swoją pasję dla historii rodziny z rozwojem innowacyjnych technologii. Od momentu wprowadzenia w listopadzie 2005 roku MyHeritage.com stał się światowym liderem w międzynarodowej sieci dla rodzin w Internecie oraz drugiej co do wielkości stronie poświęconej historii rodziny. Najszybsze tempo wzrostu zauważalne jest poprzez przejęcia: Pearl Street Software, Kindo.com, ZOOOF, OSN (Moikrewni.pl), które spowodowały, iż MyHeritage.com urósł do następujących rozmiarów: 49 milionów członków rodzin i 570 milionów profili. Firma posiada biura w Londynie, Wielka Brytania; Hamburgu, Niemcy; Boulder, Colorado, USA, Tel Avivie, Izraelu. MyHeritage.com otrzymał dofinansowanie od Accel Partners i Index Ventures. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź www.myheritage.pl.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.