Spółki: KRS – Gdzie
Gdzie – Sądy KRS
Siedziby i obszary właściwości Wydziałów Gospodarczych – Krajowego Rejestru Sądowego:
Lp |
Siedziba Wydziału |
Właściwośćwg. miast i gmin |
1. |
15-950 Białystok ul. Mickiewicza 103 Sąd Rejonowy XII Wydział Gospodarczy KRS tel. Biuro Obsługi Interesantów: (0 85) 665 65 12
|
Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Grajewo, Hajnówka, Kolno, Łomża, Sejny, Siemiatycze, Suwałki, Wysokie Mazowieckie i Zambrów oraz gmin: Augustów, Bakałarzewo, Bargłów Kościelny, Białowieża, Bielsk Podlaski, Boćki, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec, Czarna Białostocka, Czeremcha, Czyże, Czyżew-Osada, Dąbrowa Białostocka, Dobrzyniewo Duże, Drohiczyn, Dubicze Cerkiewne, Dziadkowice, Filipów, Giby, Goniądz, Grabowo, Grajewo, Grodzisk, Gródek, Hajnówka, Janów, Jasionówka, Jaświły, Jedwabne, Jeleniewo, Juchnowiec Kościelny, Kleszczele, Klukowo, Knyszyn, Kobylin-Borzymy, Kolno, Kołaki Kościelne, Korycin, Krasnopol, Krynki, Krypno, Kulesze Kościelne, Kuźnica, Lipsk, Łapy, Łomża, Mały Płock, Miastkowo, Michałowo, Mielnik, Milejczyce, Mońki, Narew, Narewka, Nowe Piekuty, Nowinka, Nowogród, Nowy Dwór, Nurzec-Stacja, Orla, Perlejewo, Piątnica, Płaska, Poświętne, Przerośl, Przytuły, Puńsk, Raczki, Radziłów, Rajgród, Rudka, Rutka-Tartak, Rutki, Sejny, Sidra, Siemiatycze, Sokoły, Sokółka, Stawiski, Suchowola, Supraśl, Suraż, Suwałki, Szczuczyn, Szepietowo, Sztabin, Szudziałowo, Szumowo, Szypliszki, Śniadowo, Trzcianne, Turośl, Turośń Kościelna, Tykocin, Wasilków, Wąsosz, Wizna, Wiżajny, Wysokie Mazowieckie, Wyszki, Zabłudów, Zambrów, Zawady i Zbójna; |
2. |
43-300 Bielsko – Biała
Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy KRS ul. Bogusławskiego 24 tel.: (0 33) 499-79-12 |
Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Ustroń, Wisła i Żywiec oraz gmin: Brenna, Buczkowice, Chybie, Czernichów, Dębowiec, Gilowice, Goleszów, Hażlach, Istebna, Jasienica, Jaworze, Jeleśnia, Koszarawa, Kozy, Lipowa, Łękawica, Łodygowice, Milówka, Porąbka, Radziechowy-Wieprz, Rajcza, Skoczów, Strumień, Ślemień, Świnna, Ujsoły, Węgierska Górka, Wilamowice, Wilkowice i Zebrzydowice; |
3. |
85-023 Bydgoszcz ul. Toruńska 64 a Sąd Rejonowy XIII Wydział Gospodarczy KRS tel. sekretariat: (0 52) 326-27-36 |
Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Bydgoszcz i Inowrocław oraz gmin: Barcin, Białe Błota, Bukowiec, Cekcyn, Dąbrowa, Dąbrowa Biskupia, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Dragacz, Drzycim, Gąsawa, Gniewkowo, Gostycyn, Inowrocław, Janikowo, Janowiec Wielkopolski, Jeziora Wielkie, Jeżewo, Kamień Krajeński, Kcynia, Kęsowo, Koronowo, Kruszwica, Lniano, Lubiewo, Łabiszyn, Mogilno, Mrocza, Nakło nad Notecią, Nowa Wieś Wielka, Nowe, Osie, Osielsko, Pakość, Pruszcz, Rogowo, Rojewo, Sadki, Sępólno Krajeńskie, Sicienko, Solec Kujawski, Sośno, Strzelno, Szubin, Śliwice, Świecie, Świekatowo, Tuchola, Warlubie, Więcbork, Złotniki Kujawskie i Żnin; |
4. |
42-200 Częstochowa ul. Rejtana 6 Sąd Rejonowy XVII Wydział Gospodarczy KRS tel. (0 34) 377-99-30
|
Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Częstochowa, Lubliniec, Myszków, Poręba i Zawiercie oraz gmin: Blachownia, Boronów, Ciasna, Dąbrowa Zielona, Herby, Irządze, Janów, Kamienica Polska, Kłobuck, Kłomnice, Kochanowice, Koniecpol, Konopiska, Koszęcin, Koziegłowy, Kroczyce, Kruszyna, Krzepice, Lelów, Lipie, Łazy, Mstów, Miedźno, Mierzęcice, Mykanów, Niegowa, Ogrodzieniec, Olsztyn, Opatów, Panki, Pawonków, Pilica, Poczesna, Popów, Poraj, Przyrów, Przystajń, Rędziny, Siewierz, Starcza, Szczekociny, Włodowice, Woźniki, Wręczyca Wielka, Żarki, i Żarnowiec; |
5. |
80-169 Gdańsk ul. Piekarnicza 10 Gdańsk 48 skr. poczt. nr 9 Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku VII Wydział Gospodarczy KRS w Gdańsku tel. sekretariat: (0 58) 321-37-85 321-37-89 321-37-90
Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy KRS w Gdańsku tel. (0 58) 321-38-35 321-38-45 321-38-46
|
Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Czarna Woda, Gdańsk, Krynica Morska, Kwidzyn, Malbork, Pruszcz Gdański, Skórcz, Starogard Gdański i Tczew oraz gmin: Bobowo, Cedry Wielkie, Dzierzgoń, Gardeja, Gniew, Kaliska, Kolbudy, Kwidzyn, Lichnowy, Lubichowo, Malbork, Mikołajki Pomorskie, Miłoradz, Morzeszczyn, Nowy Dwór Gdański, Nowy Staw, Osieczna, Osiek, Ostaszewo, Pelplin, Prabuty, Pruszcz Gdański, Przywidz, Pszczółki, Ryjewo, Sadlinki, Skarszewy, Skórcz, Smętowo Graniczne, Stare Pole, Starogard Gdański, Stary Dzierzgoń, Stary Targ, Stegna, Subkowy, Suchy Dąb, Sztum, Sztutowo, Tczew, Trąbki Wielkie i Zblewo;
Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Chojnice, Człuchów, Gdynia, Hel, Jastarnia, Kościerzyna, Lębork, Łeba, Puck, Reda, Rumia, Sopot, Słupsk, Ustka, Wejherowo i Władysławowo oraz gmin: Borzytuchom, Brusy, Bytów, Cewice, Chmielno, Choczewo, Chojnice, Czarna Dąbrówka, Czarne, Czersk, Człuchów, Damnica, Debrzno, Dębnica Kaszubska, Dziemiany, Główczyce, Gniewino, Karsin, Kartuzy, Kępice, Kobylnica, Koczała, Kołczygłowy, Konarzyny, Kosakowo, Kościerzyna, Krokowa, Linia, Liniewo, Lipnica, Lipusz, Luzino, Łęczyce, Miastko, Nowa Karczma, Nowa Wieś Lęborska, Parchowo, Potęgowo, Przechlewo, Przodkowo, Puck, Rzeczenica, Sierakowice, Słupsk, Smołdzino, Somonino, Stara Kiszewa, Stężyca, Studzienice, Sulęczyno, Szemud, Trzebielino, Tuchomie, Ustka, Wejherowo, Wicko i Żukowo; |
6. |
44-100 Gliwice ul. Kościuszki 15 Sąd Rejonowy X Wydział Gospodarczy KRS tel. sekretariat: (0 32) 338-02-12 Biuro Podawcze 338-02-21 338-02-22
|
Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Kalety, Knurów, Miasteczko Śląskie, Piekary Śląskie, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rybnik, Rydułtowy, Tarnowskie Góry, Wodzisław Śląski, Zabrze i Żory oraz gmin: Czerwionka-Leszczyny, Gaszowice, Gierałtowice, Godów, Gorzyce, Jejkowice, Kornowac, Krupski Młyn, Krzanowice, Krzyżanowice, Kuźnia Raciborska, Lubomia, Lyski, Marklowice, Mszana, Nędza, Ożarowice, Pawłowice, Pietrowice Wielkie, Pilchowice, Rudnik, Rudziniec, Sośnicowice, Świerklaniec, Świerklany, Toszek, Tworóg, Wielowieś i Zbrosławice;
|
7. |
40-040 Katowice ul. Lompy 14 Sąd Rejonowy Katowice – Wschód VIII Wydział Gospodarczy KRS tel.: (0 32) 604-74-56 604-74-60 604-74-69
|
Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Będzin, Bieruń, Bytom, Chorzów, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Imielin, Jaworzno, Katowice, Lędziny, Łaziska Górne, Mikołów, Mysłowice, Orzesze, Siemianowice Śląskie, Sławków, Sosnowiec, Świętochłowice, Wojkowice, Tychy oraz gmin: Bestwina, Bobrowniki, Bojszowy, Chełm Śląski, Czechowice Dziedzice, Goczałkowice-Zdrój, Kobiór, Miedźna, Ornontowice, Psary, Pszczyna, Suszec i Wyry; |
8. |
25-312 Kielce ul. Warszawska 44 Sąd Rejonowy X Wydział Gospodarczy KRS tel. centrala (0 41) 349-56-00 Wydział KRS 349-57-01
|
Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Skarżysko-Kamienna i Starachowice oraz gmin: Bałtów, Bejsce, Bieliny, Bliżyn, Baćkowice, Bodzechów, Bodzentyn, Bogoria, Brody, Busko-Zdrój, Chęciny, Chmielnik, Czarnocin, Ćmielów, Daleszyce, Dwikozy, Działoszyce, Fałków, Gnojno, Gowarczów, Górno, Imielno, Iwaniska, Jędrzejów, Kazimierza Wielka, Kije, Klimontów, Kluczewsko, Końskie, Koprzywnica, Krasocin, Kunów, Lipnik, Łagów, Łączna, Łoniów, Łopuszno, Łubnice, Małogoszcz, Masłów, Michałów, Miedziana Góra, Mirzec, Mniów, Morawica, Moskorzew, Nagłowice, Nowa Słupia, Nowy Korczyn, Obrazów, Oksa, Oleśnica, Opatowiec, Opatów, Osiek, Ożarów, Pacanów, Pawłów, Piekoszów, Pierzchnica, Pińczów, Połaniec, Radków, Raków, Radoszyce, Ruda Maleniecka, Rytwiany, Sadowie, Samborzec, Secemin, Sędziszów, Sitkówka-Nowiny, Skalbmierz, Skarżysko Kościelne, Słupia, Słupia (Konecka), Smyków, Sobków, Solec-Zdrój, Staszów, Stąporków, Stopnica, Strawczyn, Suchedniów, Szydłów, Tarłów, Tuczępy, Waśniów, Wąchock, Wilczyce, Wiślica, Włoszczowa, Wodzisław, Wojciechowice, Zagnańsk, Zawichost i Złota; |
9. |
75-626 Koszalin ul. Gen. Wł. Andersa 34 Sąd Rejonowy IX Wydział Gospodarczy KRS tel. sekretariat: (0 94) 342-82-60 fax 343-67-73
|
Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Białogard, Darłowo, Kołobrzeg, Koszalin, Sławno, Szczecinek, Świdwin i Wałcz oraz gmin: Barwice, Będzino, Białogard, Biały Bór, Biesiekierz, Bobolice, Borne Sulinowo, Brzeżno, Czaplinek, Człopa, Darłowo, Drawsko Pomorskie, Dygowo, Gościno, Grzmiąca, Kalisz Pomorski, Karlino, Kołobrzeg, Malechowo, Manowo, Mielno, Mirosławiec, Ostrowice, Polanów, Połczyn-Zdrój, Postomino, Rąbino, Rymań, Sianów, Siemyśl, Sławno, Sławoborze, Szczecinek, Świdwin, Świeszyno, Tuczno, Tychowo, Ustronie Morskie, Wałcz, Wierzchowo i Złocieniec; |
10. |
31-547 Kraków ul. Przy Rondzie 7 Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS tel.: (0 12) 619-51-72
Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy KRS tel. sekretariat: (0 12) 619-51-78 619-51-66
|
Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miasta: Kraków oraz gmin: Biskupice, Charsznica, Czernichów, Dobczyce, Gdów, Gołcza, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kłaj, Kocmyrzów-Luborzyca, Koniusza, Koszyce, Kozłów, Krzeszowice, Książ Wielki, Liszki, Lubień, Michałowice, Miechów, Mogilany, Myślenice, Niepołomice, Nowe Brzesko, Pałecznica, Pcim, Proszowice, Raciechowice, Racławice, Radziemice, Siepraw, Skała, Skawina, Słaboszów, Słomniki, Sułkowice, Sułoszowa, Świątniki Górne, Tokarnia, Wieliczka, Wielka Wieś, Wiśniowa, Zabierzów i Zielonki; Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Alwernia, Bochnia, Bukowno, Gorlice, Grybów, Jordanów, Limanowa, Mszana Dolna, Nowy Sącz, Nowy Targ, Oświęcim, Sucha Beskidzka, Szczawnica, Tarnów i Zakopane oraz gmin: Andrychów, Babice, Biały Dunajec, Biecz, Bobowa, Bochnia, Bolesław (powiat dąbrowski), Bolesław (powiat olkuski), Borzęcin, Brzeszcze, Brzesko, Brzeźnica, Budzów, Bukowina Tatrzańska, Bystra-Sidzina, Ciężkowice, Chełmek, Chełmiec, Chrzanów, Czarny Dunajec, Czorsztyn, Czchów, Dąbrowa Tarnowska, Dębno, Dobra, Drwinia, Gnojnik, Gorlice, Gręboszów, Gromnik, Gródek nad Dunajcem, Grybów, Iwkowa, Jabłonka, Jodłownik, Jordanów, Kalwaria Zebrzydowska, Kamienica, Kamionka Wielka, Kęty, Klucze, Korzenna, Kościelisko, Krościenko n. Dunajcem, Krynica-Zdrój, Lanckorona, Laskowa, Libiąż, Limanowa, Lipinki, Lipnica Murowana, Lipnica Wielka, Lisia Góra, Łabowa, Łapanów, Łapsze Niżne, Łącko, Łososina Dolna, Łukowica, Łużna, Maków Podhalański, Mędrzechów, Moszczenica, Mszana Dolna, Mucharz, Muszyna, Nawojowa, Niedźwiedź, Nowy Targ, Nowy Wiśnicz, Ochotnica Dolna, Olesno, Olkusz, Osiek, Oświęcim, Piwniczna-Zdrój, Pleśna, Podegrodzie, Polanka Wielka, Poronin, Przeciszów, Raba Wyżna, Rabka-Zdrój, Radgoszcz, Radłów, Ropa, Ryglice, Rytro, Rzepiennik Strzyżewski, Rzezawa, Sękowa, Słopnice, Spytkowice (powiat nowotarski), Spytkowice (powiat wadowicki), Skrzyszów, Stary Sącz, Stryszawa, Stryszów, Szaflary, Szczucin, Szczurowa, Szerzyny, Tarnów, Tomice, Trzciana, Trzebinia, Trzyciąż, Tuchów, Tymbark, Uście Gorlickie, Wadowice, Wieprz, Wietrzychowice, Wierzchosławice, Wojnicz, Wolbrom, Zakliczyn, Zator, Zawoja, Zembrzyce, Żabno i Żegocina; |
11. |
20-340 Lublin ul. Garbarska 20 Sąd Rejonowy XI Wydział Gospodarczy KRS tel.: (0 81) 745-47-11 745-47-33 |
Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Biała Podlaska, Biłgoraj, Chełm, Dęblin, Hrubieszów, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Lublin, Łuków, Międzyrzec Podlaski, Puławy, Radzyń Podlaski, Rejowiec Fabryczny, Stoczek Łukowski, Świdnik, Terespol, Tomaszów Lubelski, Włodawa i Zamość oraz gmin: Abramów, Adamów (powiat łukowski), Adamów (powiat zamojski), Aleksandrów, Annopol, Batorz, Baranów, Bełżec, Bełżyce, Biała Podlaska, Białopole, Biłgoraj, Biszcza, Borki, Borzechów, Bychawa, Cyców, Chełm, Chodel, Chrzanów, Czemierniki, Dębowa Kłoda, Dołhobyczów, Dorohusk, Drelów, Dubienka, Dzierzkowice, Dzwola, Fajsławice, Firlej, Frampol, Garbów, Głusk, Godziszów, Goraj, Gorzków, Gościeradów, Grabowiec, Hanna, Hańsk, Horodło, Hrubieszów, Izbica, Jabłonna, Jabłoń, Janowiec, Janów Lubelski, Janów Podlaski, Jarczów, Jastków, Jeziorzany, Józefów (powiat biłgorajski), Józefów n/Wisłą, Kamień, Kamionka, Karczmiska, Kazimierz Dolny, Kąkolewnica Wschodnia, Kłoczew, Kock, Kodeń, Komarówka Podlaska, Komarów-Osada, Konopnica, Konstantynów, Końskowola, Krasnobród, Krasnystaw, Kraśniczyn, Kraśnik, Krynice, Krzczonów, Krzywda, Księżpol, Kurów, Leśna Podlaska, Leśniowice, Lubartów, Lubycza Królewska, Ludwin, Łabunie, Łaszczów, Łaziska, Łęczna, Łomazy, Łopiennik Górny, Łukowa, Łuków, Markuszów, Mełgiew, Miączyn, Michów, Międzyrzec Podlaski, Milanów, Milejów, Mircze, Modliborzyce, Nałęczów, Niedrzwica Duża, Niedźwiada, Nielisz, Niemce, Nowodwór, Obsza, Opole Lubelskie, Ostrów Lubelski, Ostrówek, Parczew, Piaski, Piszczac, Podedwórze, Poniatowa, Potok Górny, Potok Wielki, Puchaczów, Puławy, Rachanie, Radecznica, Radzyń Podlaski, Rejowiec, Rejowiec Fabryczny, Rokitno, Rossosz, Ruda-Huta, Rudnik, Rybczewice, Ryki, Sawin, Serniki, Serokomla, Siedliszcze, Siemień, Siennica Różana, Sitno, Skierbieszów, Sławatycze, Sosnowica, Sosnówka, Spiczyn, Stanin, Stary Brus, Stary Zamość, Stężyca, Stoczek Łukowski, Strzyżewice, Sułow, Susiec, Szastarka, Szczebrzeszyn, Tarnawatka, Tarnogród, Telatyn, Terespol, Tereszpol, Tomaszów Lubelski, Trawniki, Trzebieszów, Trzeszczany, Trzydnik Duży, Tuczna, Turobin, Tyszowce, Uchanie, Ulan-Majorat, Ulhówek, Ułęż, Urszulin, Urzędów, Uścimów, Wąwolnica, Werbkowice, Wierzbica, Wilkołaz, Wilków, Wisznice, Włodawa, Wohyń, Wojciechów, Wojcieszków, Wojsławice, Wola Mysłowska, Wola Uhruska, Wólka, Wyryki, Wysokie, Zakrzew, Zakrzówek, Zalesie, Zamość, Zwierzyniec, Żmudź, Żółkiewka i Żyrzyn;
|
12. |
90-928 Łódź ul. Pomorska 37 Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi XX Wydział Gospodarczy KRS tel.: centrala (0 42) 630-52-00
|
Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Bełchatów, Brzeziny, Głowno, Konstantynów Łódzki, Kutno, Łęczyca, Łowicz, Łódź, Ozorków, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Skierniewice, Sieradz, Tomaszów Mazowiecki, Zduńska Wola i Zgierz oraz gmin: Aleksandrów, Aleksandrów Łódzki, Andrespol, Bedlno, Bełchatów, Będków, Biała, Biała Rawska, Białaczów, Bielawy, Błaszki, Bolesławiec, Bolimów, Brąszewice, Brójce, Brzeziny, Brzeźno, Buczek, Budziszewice, Burzenin, Chąśno, Cielądz, Czarnocin, Czarnożyły, Czastary, Czerniewice, Dalików, Daszyna, Dąbrowice, Dłutów, Dmosin, Dobroń, Dobryszyce, Domaniewice, Drużbice, Działoszyn, Drzewica, Galewice, Gidle, Głowno, Głuchów, Godzianów, Gomunice, Gorzkowice, Goszczanów, Góra Świętej Małgorzaty, Grabica, Grabów, Inowłódz, Jeżów, Kamieńsk, Kiełczygłów, Kiernozia, Kleszczów, Klonowa, Kluki, Kobiele Wielkie, Kocierzew Południowy, Kodrąb, Koluszki, Konopnica, Kowiesy, Krośniewice, Krzyżanów, Ksawerów, Kutno, Lgota Wielka, Lipce Reymontowskie, Lubochnia, Lutomiersk, Lututów, Ładzice, Łanięta, Łask, Łęczyca, Łęki Szlacheckie, Łowicz, Łubnice, Łyszkowice, Maków, Masłowice, Mniszków, Mokrsko, Moszczenica, Nieborów, Nowa Brzeźnica, Nowe Ostrowy, Nowosolna, Nowy Kawęczyn, Opoczno, Oporów, Osjaków, Ostrówek, Ozorków, Pabianice, Pajęczno, Paradyż, Parzęczew, Pątnów, Piątek, Pęczniew, Poddębice, Poświętne, Przedbórz, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Regnów, Ręczno, Rogów, Rokiciny, Rozprza, Rusiec, Rząśnia, Rzeczyca, Rzgów, Sadkowice, Sędziejowice, Siemkowice, Sieradz, Skierniewice, Skomlin, Sławno, Słupia, Sokolniki, Stryków, Strzelce, Strzelce Wielkie, Sulejów, Sulmierzyce, Szadek, Szczerców, Świnice Warckie, Tomaszów Mazowiecki, Tuszyn, Ujazd, Uniejów, Warta, Wartkowice, Widawa, Wielgomłyny, Wieluń, Wieruszów, Wierzchlas, Witonia, Wodzierady, Wola Krzysztoporska, Wolbórz, Wróblew, Zadzim, Zapolice, Zduny, Zduńska Wola, Zelów, Zgierz, Złoczew, Żarnów, Żelechlinek, Żychlin i Żytno; |
13. |
10-523 Olsztyn ul. Partyzantów 70 Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy KRS tel. (0 89) 521-17-54 521-17-59
|
Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Bartoszyce, Braniewo, Działdowo, Elbląg, Ełk, Giżycko, Górowo Iławeckie, Iława, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Lubawa, Mrągowo, Nowe Miasto Lubawskie, Olsztyn, Ostróda i Szczytno oraz gmin: Banie Mazurskie, Barciany, Barczewo, Bartoszyce, Biała Piska, Biskupiec (powiat nowomiejski), Biskupiec (powiat olsztyński), Bisztynek, Braniewo, Budry, Dąbrówno, Dobre Miasto, Dubeninki, Dywity, Działdowo, Dźwierzuty, Elbląg, Ełk, Frombork, Gietrzwałd, Giżycko, Godkowo, Gołdap, Górowo Iławeckie, Grodziczno, Gronowo Elbląskie, Grunwald, Iława, Iłowo-Osada, Janowiec Kościelny, Janowo, Jedwabno, Jeziorany, Jonkowo, Kalinowo, Kętrzyn, Kisielice, Kiwity, Kolno, Korsze, Kowale Oleckie, Kozłowo, Kruklanki, Kurzętnik, Lelkowo, Lidzbark, Lidzbark Warmiński, Lubawa, Lubomino, Łukta, Małdyty, Markusy, Mikołajki, Milejewo, Miłakowo, Miłki, Miłomłyn, Młynary, Morąg, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztynek, Orneta, Orzysz, Ostróda, Pasłęk, Pasym, Piecki, Pieniężno, Pisz, Płoskinia, Płośnica, Pozezdrze, Prostki, Purda, Reszel, Rozogi, Ruciane-Nida, Rybno, Rychliki, Ryn, Sępopol, Sorkwity, Srokowo, Stare Juchy, Stawiguda, Susz, Szczytno, Świątki, Świętajno (powiat olecko-gołdapski), Świętajno (powiat szczycieński), Tolkmicko, Węgorzewo, Wielbark, Wieliczki, Wilczęta, Wydminy i Zalewo; |
14. |
45-359 Opole ul. Plebiscytowa 3 Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy KRS tel.: (0 77) 441-26-84 441-26-87 441-26-88 441-26-89
|
Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Brzeg, Kędzierzyn-Koźle i Opole oraz gmin: Baborów, Biała, Bierawa, Branice, Byczyna, Cisek, Chrząstowice, Dąbrowa, Dobrodzień, Dobrzeń Wielki, Domaszowice, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Izbicko, Jemielnica, Kamiennik, Kietrz, Kluczbork, Kolonowskie, Komprachcice, Korfantów, Krapkowice, Lasowice Wielkie, Leśnica, Lewin Brzeski, Lubsza, Lubrza, Łambinowice, Łubniany, Murów, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Olesno, Olszanka, Otmuchów, Ozimek, Paczków, Pakosławice, Pawłowiczki, Pokój, Polska Cerekiew, Popielów, Praszka, Prószków, Prudnik, Radłów, Reńska Wieś, Rudniki, Skarbimierz, Skoroszyce, Strzelce Opolskie, Strzeleczki, Świerczów, Tarnów Opolski, Tułowice, Turawa, Ujazd, Walce, Wilków, Wołczyn, Zawadzkie, Zdzieszowice i Zębowice; |
15. |
61-752 Poznań ul. Grochowe Łąki 6 Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy KRS tel. (0-61) 64 73 740
Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu IX Wydział Gospodarczy KRS tel. (0-61) 64 73 747 |
Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Gniezno, Luboń, Obrzycko, Poznań i Puszczykowo oraz gmin: Brodnica, Buk, Chrzypsko Wielkie, Czerniejewo, Czerwonak, Dolsk, Dominowo, Dopiewo, Duszniki, Gniezno, Granowo, Grodzisk Wielkopolski, Kamieniec, Kaźmierz, Kiszkowo, Kleszczewo, Kłecko, Kołaczkowo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Krzykosy, Książ Wielkopolski, Kuślin, Kwilcz, Lwówek, Łubowo, Miedzichowo, Mieleszyn, Międzychód, Miłosław, Mosina, Murowana Goślina, Nekla, Niechanowo, Nowe Miasto n. Wartą, Nowy Tomyśl, Obrzycko, Oborniki, Opalenica, Ostroróg, Pniewy, Pobiedziska, Przemęt, Rakoniewice, Rogoźno, Rokietnica, Ryczywół, Siedlec, Sieraków, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Szamotuły, Śrem, Środa Wielkopolska, Tarnowo Podgórne, Trzemeszno, Wielichowo, Wolsztyn, Wronki, Września, Zaniemyśl i Zbąszyń;
Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Chodzież, Czarnków, Kalisz, Koło, Konin, Kościan, Leszno, Ostrów Wielkopolski, Piła, Słupca, Sulmierzyce, Turek, Wągrowiec i Złotów oraz gmin: Babiak, Baranów, Białośliwie, Blizanów, Bojanowo, Borek Wielkopolski, Bralin, Brudzew, Brzeziny, Budzyń, Ceków-Kolonia, Chocz, Chodów, Chodzież, Czajków, Czarnków, Czempiń, Czermin, Damasławek, Dąbie, Dobra, Dobrzyca, Doruchów, Drawsko, Gizałki, Godziesze Wielkie, Golina, Gołańcz, Gołuchów, Gostyń, Grabów n. Prosną, Grodziec, Grzegorzew, Jaraczewo, Jarocin, Jastrowie, Jutrosin, Kaczory, Kawęczyn, Kazimierz Biskupi, Kępno, Kleczew, Kłodawa, Kobyla Góra, Kobylin, Koło, Kościan, Kościelec, Kotlin, Koźminek, Koźmin Wielkopolski, Krajenka, Kramsk, Kraszewice, Krobia, Krotoszyn, Krzemieniewo, Krzymów, Krzywiń, Krzyż Wielkopolski, Lądek, Lipka, Lipno, Lisków, Lubasz, Łęka Opatowska, Łobżenica, Malanów, Margonin, Miasteczko Krajeńskie, Miejska Górka, Mieścisko, Mikstat, Mycielin, Nowe Skalmierzyce, Odolanów, Okonek, Olszówka, Opatówek, Orchowo, Osieczna, Osiek Mały, Ostrowite, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Pakosław, Perzów, Pępowo, Piaski, Pleszew, Pogorzela, Połajewo, Poniec, Powidz, Przedecz, Przygodzice, Przykona, Pyzdry, Raszków, Rawicz, Rozdrażew, Rychtal, Rychwał, Rydzyna, Rzgów, Sieroszewice, Skoki, Skulsk, Słupca, Sompolno, Sośnie, Stare Miasto, Stawiszyn, Strzałkowo, Szamocin, Szczytniki, Szydłowo, Ślesin, Śmigiel, Święciechowa, Tarnówka, Trzcianka, Trzcinica, Tuliszków, Turek, Ujście, Wapno, Wągrowiec, Wieleń, Wierzbinek, Wijewo, Wilczyn, Witkowo, Władysławów, Włoszakowice, Wyrzysk, Wysoka, Zagórów, Zakrzewo, Zduny, Złotów, Żelazków i Żerków; |
16. |
35-324 Rzeszów ul. Trembeckiego 11a Sąd Rejonowy XII Wydział Gospodarczy KRS tel. centrala:(0 17) 862-89-33 |
MamBiznes.pl
35 500 obserwujących
+ Zaobserwuj nas-
Rośnie popularność szkół językowych. Własna placówka czy biznes w modelu franczyzowym?
-
Stacja benzynowa w modelu franczyzowym pod szyldem Circle K. Również inne sieci paliw oferują takie rozwiązanie
-
Jak zacząć programować? Sprawdzamy jak podjąć pracę w tym zawodzie
-
Fotobudka 360 jako pomysł na biznes. Sprawdzamy czy nadal cieszy się dużą popularnością