Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Te uczelnie prowadzą najlepsze studia MBA w kraju

Warszawskie uczelnie: Uniwersytet Warszawski, Szkoła Główna Handlowa i Akademia Leona Koźmińskiego prowadzą najlepsze studia MBA w Polsce. Tak wynika z ogłoszonego dziś rankingu miesięcznika edukacyjnego „Perspektywy”.

Podobnie jak przed rokiem pierwsze miejsce zajęły studia na Uniwersytecie Warszawskim, prowadzone we współpracy z uniwersytetem amerykańskiego stanu Illinois. Otrzymały najwyższe oceny między innymi ze względu na korzyści z dyplomu a także ilość studentów zajmujących wysokie stanowiska kierownicze.

Studia MBA na SGH – we współpracy z uniwersytetem w Montrealu – w tym roku zajęły 2. miejsce w notowaniu – przed rokiem 3. Te studia otrzymały zdecydowanie najwyższą ocenę pracodawców.

Na trzecim miejscu znalazły się studia MBA na Akademii Leona Koźmińskiego. Z rankingu wynika, że studentom programu na tej uczelni stawia się wyższe wymagania do zdania roku. Ma też najwięcej certyfikatów krajowych i zagranicznych.

W rankingu sklasyfikowano łącznie 28 studiów MBA na polskich uczelniach. W porównaniu z poprzednim rokiem w zestawieniu pojawiło się 6 nowych studiów tego typu. Ranking powstał na podstawie 26 kryteriów, zebranych w ankietach, badaniach absolwentów, pracodawców i rankingów szkół wyższych w Polsce i na świecie.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.