Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Winiecki: Polska gospodarka w przededniu wejścia do UE – raport

Zdaniem Jana Winieckiego, doradcy ekonomicznego WestLB Polska, nasz kraj znajduje się już „jedną nogą” w Unii Europejskiej – to skutkuje spadkiem ryzyka inwestycyjnego oraz wzmożonym popytem na polskie papiery skarbowe. Zapraszamy do przeczytania całego raportu.

W gospodarce krajowej bez zmian

W gospodarce krajowej bez zmian. Dynamika produkcji powoli rośnie – z naciskiem, jak w poprzednich paru raportach, na przymiotnik: „powoli”. Wydaje się, że produkcja przemysłowa ma szanse wzrosnąć w całym 2002r. o 2-3%. Ostateczny wzrost PKB zależeć będzie od produkcji budowlano-montażowej. Jeśli nadrobi przynajmniej część strat do ub.r., i osiągnie 95% produkcji zeszłorocznej, to osiągniemy wzrost PKB w b.r powyżej przewidywanego minimum 1,4%.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym tekstem raportu:
– w formacie doc,
– w formacie pdf.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.