Seedhouse

Działalność: Seedhouse nie jest funduszem typu venture capital, ale akceleratorem biznesu. Podmiot współpracuje z tego typu instytucjami jak fundusze VC, z Aniołami Biznesu czy inwestorami prywatnymi, którzy mogą się angażować razem z nami w te projekty, wnosząc swój wkład kapitałowy. to aby projekt jak najszybciej stworzył produkt i zaczął zarabiać pieniądze, rozwój projektu możemy w kolejnym etapie rozwijać, pobudzać i wzmacniać poprzez dokapitalizowanie pomysłu.

Na jakim etapie musi być projekt: akcelerator pracuje ze startupami na początku swojej drogi (seed)

Kwota inwestycji: wstępne wsparcie finansowe to kwota maksymalnie 100 tys. zł na stworzenie MVP – czyli minimum value product (podstawowy produkt). W następnym etapie możliwość zorganizowania finansowania do 1 mln zł. Budżet inwestycyjny, którym akcelerator dysponuje we współpracy z wymienionymi partnerami to kilka milionów złotych.

Jakie branże: podmiot nie szuka projektów wyłącznie z wykorzystaniem internetu. Autorzy pomysłów na biznes realizowanych w świecie realnym a nie wirtualnym, mogą także kierować do akceleratora swoje projekty. Sieć i nowoczesne technologie dają możliwość tworzenia skalowalnych pomysłów na biznes, ale akcelerator jest otwarty na inne branże.

Przykłady inwestycji: akcelerator powstał niedawno. Pracuje obecnie nad 4 projektami

Kontakt dla pomysłodawców: [email protected]

Strona www: Seed.house

Dane adresowe: Seedhouse, ul. Kawaleryjska 28, 15-324 Białystok

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*