Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Xevin Investments

Działalność i geneza: Fundusz rozpoczął działalność w 2008 roku i poszukuje projektów będących na wczesnym etapie rozwoju. Strategia Xevin Investments zakłada inwestycje w spółki krajowe oraz zagraniczne, których wspólnym mianownikiem jest duży potencjał wzrostu. Poza kapitałem fundusz daje dostęp do sieci kontaktów oraz zapewnia wsparcie przy budowaniu biznesu. Przedstawiciele funduszu aktywnie biorą udział w planowaniu, budowaniu zespołu oraz pozyskiwaniu kolejnych inwestorów. Obszar inwestycyjny funduszu to kraje Europy Środkowo-Wschodniej, byłe republiki radzieckie oraz Izrael.

Na jakim etapie musi być projekt: seed i early-stage.

Jakie branże: podmiot poszukuje projektów działających w takich obszarach jak: technologie mobilne, internet i biotechnologia. W szczególnym zainteresowaniu funduszu są spółki rozwijające projekty: AdTech, Martech, E-commerce, SaaS, IoT, Marketplace.

Kwota inwestycji: od 50.000 do 1.000.000 euro.

Przykłady inwestycji: od początku działalności fundusz zainwestował w ponad 60 startupów i może się pochwalić 10 wyjściami kapitałowymi. Xevin Investments współpracuje z innymi funduszami realizując wspólne inwestycje(koinwestycje).

Kontakt dla pomysłodawców:

Xevin Investments Sp. z o.o.
ul. Wawelska 14
02-061 Warszawa, Polska

+48 22 211 21 66
[email protected]

Strona www: xevin.eu

 

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Dariusz 8 maj 2023 (18:04)

Poszukuję inwestora który pomoże mi rozwinąć się w technologii pojazdów elektrycznych typu melex wprowadziłem baterie na rynek które zrewolucjonizowałem dystanse pokonywania tych pojazdów oprócz tego jestem serwisantem tych pojazdów i potrzebuję pomocy w kwestii rozwinięcia mojej branży