Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Bentomania.pl – lunchboxy, pojemniki na żywność, pudełka śniadaniowe

Opis projektu: Zajmujemy się sprzedażą detaliczną i hurtową pojemników na żywność oraz pudełek śniadaniowych typu lunchbox. W ofercie mamy tylko wyselekcjonowane pojemniki renomowanych firm z całego świata, np. Monbento, BentGo czy Yumbox. Nasze lunchboxy są szczelne i najczęściej mają przegródki ułatwiające przygotowanie zbilansowanego, różnorodnego i zdrowego posiłku i wygodne spożycie go w dowolnym miejscu i czasie. Rozwijamy się nieustannie od 2011 roku.

Branża / kategoria: commerce, gastronomia, life style, turystyka

Rok powstania: 2011

Skąd pomysł: Pomysł narodził się z fascynacji japońskim bento, czyli zdrowego, zbilansowanego posiłku na wynos podawanego w specjalnych pudełkach z przegródkami (bentobox).

Dla kogo: Osoby chcące lepiej się odżywiać w pracy, w podróży, na wycieczce i gdy mają mało czasu na posiłek w restauracji czy w domu.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Kasia i Sebastian Orzeł – projektami internetowymi zajmują się od 2011 roku. Ich sztandarowe serwisy internetowe to www.obliczone.pl, www.odbitka.net, www.misskate.pl i www.enpr.pl

Konkurencja: Jesteśmy najstarszym sklepem internetowym z dodatkami i pudełkami bento w Polsce. Uważamy, że dzięki unikalnej ofercie produktowej nie musimy obawiać się konkurencji.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Chcemy rozszerzyć ofertę produktową o sprzęt AGD ułatwiający przygotowywanie posiłków, które można zabrać ze sobą w lunchboxie do pracy, na wycieczkę, czy w podróż.

Zespół: 2 pracowników

Lokalizacja: Legnica (dolnośląskie)

Bentomania.pl – lunchboxy, pojemniki na żywność, pudełka śniadaniowe

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.