Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Edumedic – szkolenia z ratownictwa

Firma Edumedic to zespół młodych a jednocześnie doświadczonych trenerów i dydaktyków pierwszej pomocy. Nasi instruktorzy od wielu lat prowadzą szkolenia i kursy w zakresie ratownictwa i pierwszej pomocy. Od czerwca 2006 roku jako firma działająca w ramach Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości realizujemy zlecenia dla szkół, uczelni, firm, organizacji pozarządowych oraz osób prywatnych.

Nasze programy szkoleniowe są tworzone w oparciu o najnowsze wytyczne Europejskiej Rady Resuscytacji dotyczące postępowania w nagłych stanach zagrożenia życia. Prowadzimy zajęcia dla wszystkich grup wiekowych, dobierając techniki oraz tematykę szkoleń indywidualnie dla danej grupy. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, zapewniającym najwyższe standardy bezpieczeństwa. Jesteśmy w stanie przeprowadzić wybrane szkolenie w dowolnie wskazanym przez Klienta miejscu. Prowadzimy szkolenia także w językach angielskim, niemieckim i rosyjski.

W dzisiejszych czasach, kiedy zajęty/a jesteś robieniem kariery i zarabianiem pieniędzy rzadko zdarza Ci się zwracać uwagę na to co się dzieje z innymi ludźmi. Odwracasz głowę kiedy widzisz wypadek i ktoś może potrzebować Twojej pomocy. Nie masz czasu? Nie umiesz udzielać pierwszej pomocy? Zawsze znajdziesz jakieś wytłumaczenie. A jeśli pomocy będzie potrzebowała bliska Tobie osoba? Właśnie po to, żebyś nigdy nie musiał/a się nad tym zastanawiać założyliśmy firmę EDUMEDIC, specjalizującą się w realizacji kursów z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Nasza oferta skierowana jest do

– uczniów,
– studentów,
– nauczycieli,
– kierowców,
– kadry instruktorskiej i wolontariuszy organizacji pozarządowych,
– pracowników firm, urzędów i instytucji.

Oferowane przez nas kursy przekazują nowoczesny pakiet wiedzy i umiejętności w zakresie ratowania życia. Dostosowujemy je do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.
Firma Edumedic działa w ramach ogólnopolskiej sieci Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości.

edumedic.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.