Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Hiwave Network – rozliczenia i transakcje blockchain dla średnich i małych firm

Opis projektu: Specjalizujemy się w obsłudze transakcji opartych na technologii blockchain. Naszym klientom oferujemy systemy rozliczeń cyfrowym pieniądzem, kreowanie cyfrowych walut i zarządzanie nimi oraz tworzenie rejestrów danych blockchain. Projekt jest zrealizowany, usługa gotowa sprzedaży. Pozostają kwestie promocji i marketingu.

Branża / kategoria: commerce, informatyka, marketing, płatności

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: Na początku sami stworzyliśmy swój projekt cyfrowej waluty. Kiedy jednak zaczęliśmy o nim rozmawiać, większe zainteresowanie wzbudzał sam fakt jego stworzenia, niż on sam. Ludzie pytali czy zrobiliśmy to sami, czy możemy zrobić własną walutę również im. Zrealizowaliśmy więc kilka dużych projektów – od stworzenia kodu, oprogramowania, poprzez support i marketing, a w międzyczasie założyliśmy firmę, która zajmuje się tylko tworzeniem elektronicznych walut. Widzimy w tym niebywały potencjał!

Dla kogo: Małe i średnie firmy, ale też indywidualni inwestorzy z pomysłem lub bez (z drugiej strony zgłasza się do nas sporo osób z genialnymi pomysłami ale bez finansowania).

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Uczestniczymy w rozwoju polskiej branży blockchain od jej zarania. Początkowo, jako inwestorzy rynku kryptowalut. Następnie jako firma, pomagająca dużym inwestorom w konfiguracji głównych węzłów sieciowych oraz tworzeniu kryptowalut i wprowadzaniu ich na rynek kapitałowy. Obecnie, wraz z upowszechnianiem się blockchain obsługujemy tradycyjny biznes, tworząc tam dedykowane systemy transakcji elektronicznym pieniądzem. Posiadamy więc cenne doświadczenie przekrojowe i potrafimy doradzić praktyczne rozwiązanie.

Ponieważ uczestniczymy w rozwoju branży elektronicznego pieniądza od początku, znamy wszystkie ryzyka i pułapki rynku. Potrafimy wskazać obszary ryzyk, ominąć pułapki, zabezpieczyć system przed zagrożeniami. Konfigurujemy system klienta tak, aby zapewnić mu optymalizację i niezawodność.

Konkurencja: Developcoins, INCRYPTICO, Look4app.
Jednak mało jest firm, które mają pełen usług – od stworzenia, poprzez wdrożenia na giełdy, marketing, po dodatkowe oprogramowanie. Wszystkie możliwe błędy popełniliśmy w naszym projekcie, dlatego nasi klienci dostają „bogate” know-how.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Zintegrować płatności cyfrową walutą w wielu Warszawskich pubach i restauracjach – co przyczyni się zwiększenia adopcji tej technologii oraz rozwoju branży blockchain.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Hiwave Network – Rozliczenia i transakcje blockchain dla średnich i małych firm

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.