Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Napudełkach.pl – lokalny catering dietetyczny

Opis projektu: U nas zamówisz pudełko od lokalnych cateringów obsługujących zarówno duże miasta jak i mniejsze miejscowości. Właścicielami tych firm są osoby, które mieszkają obok Ciebie, które być może mijasz codziennie w drodze do pracy bądź nawet znasz prywatnie.

Dzięki temu działamy w całym kraju, a Ty możesz wybierać spośród 26 rodzajów diet.

Branża / kategoria: gastronomia

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: Od wielu lat prowadzimy własny catering dietetyczny, i na przestrzeni tych lat zdiagnozowaliśmy niedostatki istniejących systemów do zamawiania lub zarządzania takim biznesem. Pragniemy nie tylko ułatwić konsumentom dostęp do wszystkich ofert w jednym miejscu, ale również dać właścicielom cateringów narzędzie, które pozwoli na efektywniejsze zarządzanie swoim biznesem. Naszym celem jest połączenie odbiorców cateringów z dostawcami w jednym, kompleksowym rozwiązaniu.

Dla kogo: Klientami marketplace diet pudełkowych są osoby ceniące sobie zdrowe posiłki i jednocześnie na tyle aktywne zawodowo, że nie mające czasu na ich samodzielne przygotowywanie. Motywacja jest bardzo różna. Od sportowców, po młode mamy i osoby odchudzające się.

Finansowanie: fundusz Venture Capital

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Portal Napudełkach.pl to wspierana sztuczną inteligencją platforma internetowa, skupiająca wszystkie diety pudełkowe w jednym miejscu. Pomysłodawcą projektu jest lubelski startup Dietomatic, który łączy wiedzę na temat zdrowego żywienia z zaawansowanymi rozwiązaniami informatycznymi. Firma prowadzi również działalność doradczą z zakresu prowadzenia firmy cateringowej oraz oferuje porady dotyczące diety i sportu.
Twórcy portalu to praktycy doświadczeni w zarządzaniu cateringami pudełkowymi oraz projektami IT.

Konkurencja: Wszystkie duże ogólnopolskie cateringi dietetyczne, oraz marketplace cateromarket oraz masterlifecrrm

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Uruchomilismy wersję MVP serwisu, pracujemy nad udoskonaleniem panelu klienta i procesu zamawiania oraz rozwijamy cześć Saas B2B, w której z wykorzystaniem sztucznej inteligencji wdrożone zostaną moduły optymalizujące prace cateringów dietetycznych.

Zespół: 5-10 pracowników

Lokalizacja: Lublin (lubelskie)

Napudełkach.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.