PolakPotrafi.pl

PolakPotrafi.pl to serwis, którego głównym celem jest wspomaganie realizacji kreatywnych, ciekawych, innowacyjnych pomysłów. Twórca chcący otrzymać dofinansowanie musi przekazać osobom finansującym go coś w zamian – nagrodę.

Serwis PolakPotrafi to idealne miejsce nie tylko dla osób poszukujących pieniędzy na realizację swoich marzeń i pomysłów, ale także dla tych osób, które chcą stać się częścią ciekawego projektu. Pomysły, które można realizować przy pomocy portalu PolakPotrafi.pl mogą być zatem bardzo zróżnicowane, co stanowi siłę portalu.

Projektami szukającymi wsparcia mogą być np.:

– sfinansowanie wydania książki, płyty CD/DVD czy albumu fotograficznego,
– wyprodukowanie filmu,
– rozwijanie swojego hobby, zainteresowań,
– organizacja wyjazdów,
– organizacja imprez masowych, etc.

Aby stworzyć projekt, należy zarejestrować się w serwisie PolakPotrafi.pl, a następnie poprzez specjalny formularz opisać swój pomysł. W swojej propozycji należy zamieścić m.in. informacje o tym jakiego typu pomysł będzie realizowany, o wysokości środków potrzebnych do jego realizacji, a także o czasie zbiórki oraz nagrodach przewidzianych w zamian za przekazanie pieniędzy. Po pomyślnej weryfikacji projektu, a także osoby go wystawiającej, projekt pojawia się na stronie w odpowiedniej kategorii i od tego momentu można go dofinansować.

Chcesz zaprezentować swój projekt użytkownikom MamBiznes.pl w zakładce „Start-up”? Napisz na adres kontakt@mambiznes.pl

Po zakończeniu czasu przewidzianego na zbiórkę pieniędzy, twórca projektu jest rozliczany – jeśli kwota, którą zebrał jest równa lub przekracza minimalną kwotę zakładaną przez niego – wtedy otrzymuje on całość pieniędzy przekazanych. W przypadku, gdyby kwota ta nie przekroczyła minimalnej – wszystkie pieniądze zostaną zwrócone osobom wpłacającym przez serwis Transferuj.pl, który czuwa nad bezpiecznym i wygodnym przebiegiem płatności.

W serwisie PolakPotrafi.pl na głównej stronie umieszczone są zawsze wybrane najciekawsze projekty. Poza projektami na stronie głównej, w odpowiednich kategoriach pojawiać się będą także inne projekty. W każdej chwili, osoba która wejdzie na stronę serwisu, może przejść do interesującego ją projektu, gdzie może przeczytać informacje zarówno o projekcie, jak i jego twórcy. Na stronie każdego projektu po prawej stronie dostępna jest lista nagród w zależności od kwoty wsparcia, które zostanie przekazane. Po zdecydowaniu się na dofinansowanie, osoba wspierająca wpisuje kwotę, wybiera nagrodę i przy wykorzystaniu systemu szybkich płatności Transferuj.pl może w ciągu kilku minut wesprzeć interesujący ją projekt.

PolakPotrafi.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Avatar

Arek

1 kwietnia 2011 Odpowiedz

ciekawe, taka mała spółdzielczość, której brakuje w Polsce

Avatar

urszula

3 kwietnia 2011 Odpowiedz

świetne, mam kilka fajnych pomysłów, wreszcie to trafiło do nas :]

Avatar

alo

3 marca 2012 Odpowiedz

Dupa ten portal….bez jaj i beznadziejny jest.Nic ciekawego.Jestem zniesmacony

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*