Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Pupilu.pl – sklep z gadżetami dla miłośników psów i kotów

Opis projektu: Naszym największym projektem jest Segregator Zdrowia Pupila, który jest formą nowoczesnej książeczki zdrowia psa, organizerem do planowania spraw związanych z psem (nie tylko zdrowotnych) oraz teczki na dokumenty medyczne. Segregator jest już dostępny w sprzedaży.

Branża / kategoria: commerce

Rok powstania: 2015

Skąd pomysł: Zaczęło się od hobbystycznej grupy na Facebooku – Nasze Sznaucery – na której pokazałam koszulkę zrobioną dla mnie, przez mojego męża. Na koszulce nadrukowany był sznaucer z napisem „Keep Calm and love your Schnauzer”. Kilka osób zapytało mnie, gdzie możne kupić taką koszulkę. I tak, po kilku miesiącach przekierowałam ich do naszego sklepu. Aktualnie w ofercie mamy produkty z wizerunkiem pond 60 ras psów oraz z 2 kotami.

Dla kogo: Głównie właściciele rasowych psów i kotów oraz fanów minimalistycznego designu. Nie chcieliśmy tworzyć kolejnych gadżetów ze zdjęciami słodkich szczeniaków. Stawiamy na prostotę jeśli chodzi o sylwetki psów oraz humorystyczne teksty.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Agnieszka – Pupilowa Mama – na początku tylko specjalistka ds. PR, a teraz specjalistka od wszystkiego. 😉 To ona ogarnia całą firmę. Doświadczenie i zamiłowanie do internetowego świata zaczerpnęła pracując w Grono.net oraz później, w agencji Optimum PR.

Dominik – Ojciec Psi, mąż Agnieszki – główny grafik, który aktualnie pochłania wiedzę z zakresu projektowania 3D.

Konkurencja: Nie mamy dużej konkurencji. Są to raczej małe firmy, które skupiają się na produkcji gadżetów ogólnie dla psiarzy, a nie z podziałem na rasy.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Do końca roku chcielibyśmy pozyskać przynajmniej kilku pierwszych partnerów handlowych, w punktach stacjonarnych.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Starachowice (świętokrzyskie)

Pupilu.pl – sklep z gadżetami dla miłośników psów i kotów

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.