Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Sklep internetowy Highclass.pl

HighClass.pl jest internetowym sklepem zajmującym się sprzedażą szerokiej gamy produktów markowych. Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty najwyższej jakości od najbardziej znanych producentów.

Highclass.pl jest firmą, której biznesplan uzyskał uznanie w oczach jurorów konkursu na najlepszy biznesplan, organizowanego przez Studenckie Forum Business Center Club, nad którym patronat objęły Ministerstwo Gospodarki, Narodowy Bank Polski i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Jak zrodził sie pomysł

Pomysł na HighClass.pl pojawił w grudniu 2005 roku, kiedy to właściciele sklepu przygotowywali biznesplany na konkurs organizowany przez Fundację Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Sklep zaczęto organizować w marcu 2006 roku, a uruchomion został na początku lipca. Praca nad tworzeniem HighClass.pl zajmowała nam stosunkowo dużo czasu, ponieważ głównym założeniem sklepu było to, aby reprezentował on najwyższą jakość pod każdym względem: oprogramowania, jak igamy produktów.

Stały rozwój

Równocześnie z pracami programistycznymi, kompletowano listę dostawców, wśród których znalazły się selektywnie wybrane marki: Wittchen, Parker i Waterman. Od początku funkcjonowania sklepu jego oferta jest konsekwentnie rozbudowywana. W miarę upływu czasu w asortymenicie sklpeu pojawiły się nowe marki: Aurora, Delsey, Puccini, Rotring, Cerruti1881, Semi-Line, Case Logic, Cardinal i Elita.

Misja firmy

Czym jest szczęście i jak osiągnąć sukces?To pytanie zaprząta głowy wielu z nas. Jeśli czujesz się wyjątkowy i ciężko zaspokoić Twoje wymagania, to dobrze trafiłeś. Teraz przez chwilę pomyśl o czym marzysz… i zacznij wierzyć, że warto robić wszystko, aby żyć pełnią życia.

Wiemy, że wysokie wymagania są kluczem do sukcesu. Istniejemy właśnie po to, by je zaspokajać.

Gwarantujemy, że z nami poczujesz się wyjątkowo.

Highclass.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.