Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

SklepoKawiarnia

Opis projektu: Sklep Palona Suszona istnieje juz 5 lat. W związku z koniecznoscią zmiany lokalizacji oraz chęci rozbudowy oraz częściowej zmiany charakteru firmy poszukiwna jest osoba chcąca zainwestować w SklepoKawiarnię.

Sklep z najlepszymi kawami wypalanamy w manufakturowej palarni, z herbatami z calego świata, yerba mate, czekoladami z manufaktury i mieszankami ziołowymi.

Planowana nowa lokalizacja: Wilanów, Warszawa

Planowane rozszerzenie działąlności: Kawiarnia z możliwością wyboru kaw i herbat z asortymentu sklepu. Ponad 30 rodzajów kaw z różnych stron świata, ponad 35 kaw smakowych, ponad 100 rodzajów i smaków herbat. Na miejscu będzie też można zakupić ciasta, ciastka, kanapki i inne przekąski.

Branża / kategoria: gastronomia, inne, life style

Rok powstania: 2012

Skąd pomysł: Pomysł przyszedł od klientów sklepu. Wielu z nich podkreślało chęć wypicia dobrej kawy lub herbaty na miejscu oraz próbowania tych produktów.

Dla kogo: Mieszkancy Miasteczka Wilanów. Zarówno osoby młode chcące rano na wynos zabrać na drogę do pracy dobrą kawę i kanapkę.
Osoby w szerokim przedziale wiekowym ceniące jakość i smak dobrych kaw i herbat.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Paweł – Wieloletni sprzedawca, handlowiec i miłośnik dobrej kawy. Doświadczenie w branży to ponad 5 lat prowadzenia sklepu.

Konkurencja: Po części Green Caffè Nero

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Stworzenie pierwszego lokalu tego typu. W dalszej perspektywie franczyza marki lub kolejne własne lokale.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

SklepoKawiarnia – Sklep z kawą, herbatą oraz yerba mate połączony z kawiarnią.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.