Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Gwiazda „Gry o tron” rozkręca własny biznes w sieci

Maisie Williams, która wcieliła się w postać Aryi Stark w popularnym serialu HBO „Gra o tron”, rozpoczyna przygodę z własnym biznesem. Zamierza zrewolucjonizować media społecznościowe dla młodych artystów.

Fot. Materiały prasowe

Brytyjska aktorka wkracza świat technologii i mediów społecznościowych z własną aplikacją Daisie. Stworzyła ją we współpracy z 21-letnim Domem Santry, którego poznała na planie filmowym. Korzystać z niej można już od początku miesiąca.

– Gdybym nie dostała roli w serialu „Gry o Tron” sądzę, że prawdopodobnie zakończyłabym swoją karierę aktorską. Myślę także o wielu młodych artystach, którzy nie mieli takiego szczęścia jak ja, choć z pewnością mają również ogromny talent. To właśnie dla nich powstała aplikacja Daise – powiedziała Maisie Williams w wywiadzie dla Guardiana.

Głównym celem nowej aplikacji jest nawiązywanie kontaktów w branży kreatywnej wykorzystując tylko własny talent i umiejętności, przy jednoczesnej w walce ze zwyczajem „po znajomości”. – Przed Daisie sukces w branży kreatywnej był w całości zależny od szczęścia i „wejść” w branży. Daisie wprowadza nowy sposób działania w świecie kreatywnym: tworzenie organicznych połączeń i naturalny rozwój umiejętności, napędzający jednostki do wejścia na kolejny poziom – mówiła brytyjska gwiazda w wywiadzie dla Business Insidera.

Aplikacja pozwala zdobywać nowe znajomości oraz wiedzę rynkową za pośrednictwem sesji Q&A, czyli pytań i odpowiedzi. Uczestniczyć w niej mają liderzy branży, a więc znani piosenkarze, czy też aktorzy. Obecnie twórcy prowadzą negocjacje ws. udziału w przedsięwzięciu piosenkarza Eda Sheerana oraz projektanta Virgila Abloha. Jednak póki co, będzie można porozmawiać tylko z twórczynią aplikacji Maisie Williams.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Bartłomiej Godziszewski

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.