Jej biznes to opieka nad czworonogami. Ma 80 stałych klientów

80 stałych klientów, 11 lat pracy i setki wyprowadzonych psów. Daria Godlewska zawodowo opiekuje się czworonogami i na tym polega jej biznes.

– Wyprowadzamy psy na spacer oraz odwiedzamy koty w domach, gdy ich opiekunowie wyjeżdżają np. na wakacje – opisuje swoją pracę Daria Godlewska. Pomysł na biznes zrodził się jeszcze na Podlasiu, w jej rodzinnych stronach. Najpierw w spacerach towarzyszyli jej domowi podopieczni i pies kuzynki, później zaczęli zgłaszać się pierwsi prawdziwi klienci.

– Poszłam do technikum weterynaryjnego i miałam nadzieję zostać lekarzem weterynarii. Byłam jednak zbyt słaba z chemii i nie zdałam matury rozszerzonej na tyle dobrze, by dostać się na wymarzony kierunek. Wtedy zaczęłam pracę w lecznicy dla zwierząt. Przychodzili tam ludzie, którzy chcieli, żebym opiekowała się ich pupilami. Początkowo była to tylko forma dodatkowego zarobku, potem okazało się, że to dużo przyjemniejsze niż praca u kogoś na etacie, więc bardzo szybko się przestawiłam  – wspomina petsitterka.

Codzienna praca ze zwierzętami, to jednak nie tylko spacery, głaskanie, przytulanie i mizianie.

– Na pewno nie polega to wyłącznie na miłości – uśmiecha się Daria i dodaje: – To jest cała masa formalności.

Każdy dzień zaczyna od sprawdzenia maila, są też spotkania zapoznawcze z klientami, przesyłanie ofert, prowadzenie kont na Facebooku i Instagramie, spotkania firmowe, budowanie zespołu. Do tego dochodzą też zagraniczne delegacje, warsztaty dla petsitterów, które prowadzi Daria i szkolenia, w których sama ciągle bierze udział.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Justyna Smolińska

Komentarze

Avatar

Malwina

14 lipca 2019 Odpowiedz

Witam panią miałabym do pani kilka pytań odnośnie pani pracy, czy jest możliwość kontaktu mail albo telefon?

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*