Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Jej biznes to opieka nad czworonogami. Ma 80 stałych klientów

80 stałych klientów, 11 lat pracy i setki wyprowadzonych psów. Daria Godlewska zawodowo opiekuje się czworonogami i na tym polega jej biznes.

– Wyprowadzamy psy na spacer oraz odwiedzamy koty w domach, gdy ich opiekunowie wyjeżdżają np. na wakacje – opisuje swoją pracę Daria Godlewska. Pomysł na biznes zrodził się jeszcze na Podlasiu, w jej rodzinnych stronach. Najpierw w spacerach towarzyszyli jej domowi podopieczni i pies kuzynki, później zaczęli zgłaszać się pierwsi prawdziwi klienci.

– Poszłam do technikum weterynaryjnego i miałam nadzieję zostać lekarzem weterynarii. Byłam jednak zbyt słaba z chemii i nie zdałam matury rozszerzonej na tyle dobrze, by dostać się na wymarzony kierunek. Wtedy zaczęłam pracę w lecznicy dla zwierząt. Przychodzili tam ludzie, którzy chcieli, żebym opiekowała się ich pupilami. Początkowo była to tylko forma dodatkowego zarobku, potem okazało się, że to dużo przyjemniejsze niż praca u kogoś na etacie, więc bardzo szybko się przestawiłam  – wspomina petsitterka.

Codzienna praca ze zwierzętami, to jednak nie tylko spacery, głaskanie, przytulanie i mizianie.

– Na pewno nie polega to wyłącznie na miłości – uśmiecha się Daria i dodaje: – To jest cała masa formalności.

Każdy dzień zaczyna od sprawdzenia maila, są też spotkania zapoznawcze z klientami, przesyłanie ofert, prowadzenie kont na Facebooku i Instagramie, spotkania firmowe, budowanie zespołu. Do tego dochodzą też zagraniczne delegacje, warsztaty dla petsitterów, które prowadzi Daria i szkolenia, w których sama ciągle bierze udział.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Justyna Smolińska

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Malwina 14 lip 2019 (21:18)

Witam panią miałabym do pani kilka pytań odnośnie pani pracy, czy jest możliwość kontaktu mail albo telefon?