Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

W Łódzkim będą wspierać małych i średnich przedsiębiorców

Rusza nowy program LodzkieGo, który jest skierowany dla małych i średnich przedsiębiorców z województwa łódzkiego. Ma on wesprzeć lokalne firmy w poszukiwaniu nowych rynków zbytu.

Lodzkie Go to zupełnie nowy program dedykowany firmom z województwa łódzkiego. Przede wszystkim ma objąć strategiczne branże, takie jak: nowoczesny przemysł włókienniczy i mody; zaawansowane materiały budowlane; medycyna, farmacja, kosmetyki; energetyka; innowacyjne rolnictwo i przetwórstwo rolno-spożywcze; informatyka i telekomunikacja.

– Program LodzkieGo jest dostosowany do potrzeb i możliwości regionalnych przedsiębiorców. Nie tylko wyposaża on firmy w wiedzę niezbędną do zdobycia nowych rynków zbytu, ale daje także przedsiębiorcom realny wpływ na tworzony program wsparcia. Chodzi między innymi o wybór najefektywniejszych ich zdaniem działań wspierających, a także udział w opracowaniu listy wydarzeń zagranicznych, w których chcieliby wziąć udział, i kierunku ekspansji — podkreśla Witold Stępień, marszałek województwa łódzkiego.

LodzkieGo umożliwia szczegółowe poznanie specyfiki danego rynku zagranicznego. Ten program jest dość zbliżony do Umiędzynarodowienia Klastrów w programie realizowanym przez PARP.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Bartłomiej Godziszewski

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.