Metallica będzie sprzedawać specjalne koszulki z Polski

Metallica to znany na całym świecie amerykański zespół heavymetalowy. Znają się oni nie tylko na muzyce, ale i na biznesie. Na swoich mediach społecznościowych ogłosili, że w sprzedaży ich gadżetów znajdą się specjalne polskie koszulki.

Fot. FORUM/ Gavriil Grigorov

Twórcy takich hitów jak Nothing Else Matters czy Unforgiven mają prawdziwą żyłkę do biznesu. Nie zarabiają tylko na swojej muzyce, ale także na licznych gadżetach z nimi związanymi. Warto przypomnieć, chociażby, że na początku roku zespół ogłosił rozpoczęcie sprzedaży własnego piwa, o czym pisaliśmy na MamBiznes.pl.

Z okazji planowanego koncertu Metallici w Polsce, zespół wyszedł także naprzeciw oczekiwaniom swoich fanów. Opracowali oni specjalne koszulki związane z Polską. Ich wzór pojawił się na koncie Instagramowym firmy Probity, która odpowiada za produkcję metallicowych gadżetów, pojawił się wzór specjalnej koszulki stworzonej na koncert w Warszawie. Jak można zobaczyć, na koszulkach pojawi się Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, będący symbolem miasta oraz napis Warszawa wykonany charakterystyczną czcionką Metallici. Koszulki mają być dostępne zarówno na oficjalnej stronie internetowej zespołu, jak i w trakcie koncertu w Warszawie, gdzie zespół wystąpi po raz 12 w Polsce.


Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Komentarze

Avatar

kris

22 sierpnia 2019 Odpowiedz

Czy ktoś im nie przekazał że Pałac Kultury to komunistyczny symbol Warszawy?

Avatar

and

22 sierpnia 2019 Odpowiedz

Pałac Kultury i Nauki – symbol Komunizmu w Warszawie!
Ha, ha ha, nieznajomość historii głąbów z Metaliki.

Avatar

and

22 sierpnia 2019 Odpowiedz

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie jest symbolem komunizmu, nieuki!
A kto o tym nie wie odsyłam do najnowszej Historii Polski.

Avatar

Andrzej

22 sierpnia 2019 Odpowiedz

Lol. Ale Lemingrad ma symbol.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*