Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Pokaż światu swoją firmę. Dodaj swój biznes do bezpłatnego katalogu

Rozwijasz start-up, młodą firmę i chcesz ją pokazać światu? Portal MamBiznes.pl daje młodym przedsiębiorcom możliwość bezpłatnego zaprezentowania swojego biznesu szerszej publiczności.

„Pokaż światu swoją firmę” to hasło, które przyświeca nam od początków działalności serwisu MamBiznes.pl. W tym czasie do naszego katalogu start-upów dołączyło blisko 1000 młodych firm. Nie ograniczamy się do żadnej branży. W katalogu znajdzie się miejsce dla każdego początkującego przedsiębiorcy. Niezależnie czy rozwijasz technologiczny start-up o globalnym zasięgu, pracujesz nad innowacyjnym produktem, prowadzić sklep internetowy czy stacjonarny butik lub samochodowy warsztat – możesz dodać swój biznes do katalogu start-upów.

Aby znaleźć się w katalogu wystarczy wypełnić prosty formularz, w którym właściciel firmy podaje dane dotyczące roku założenia firmy, branży, finansowania, obszaru działalności, modelu biznesowego, rynku czy liczby zatrudnionych. Oprócz tych informacji niezbędne jest też udzielenie odpowiedzi na kilka pytań oraz dodanie logotypu. To wystarczy, by młoda firma znalazła się na stronie głównej serwisu odwiedzanego miesięcznie przez blisko 200 tys. użytkowników. Z właścicielami najciekawszych firm przeprowadzimy dodatkowo wywiady, w których opowiedzą o początkach swojej działalności, trudnościach, pierwszych sukcesach i podzielą się swoimi doświadczeniami.

Oto przykładowe start-upy dodane w ostatnim czasie:

BankMail to start-up rozwijający technologię cyfrowego listu poleconego, wysyłanego i odbieranego przez bankowość elektroniczną. Więcej o projekcie >>


WoodenLife – firma zajmująca się produkcją drewnianych muszek do koszuli. Więcej o projekcie >>


Tuliś – start-up produkujący poduszkę grającą kołysanki dla dzieci. Więcej o projekcie >>


FramInn – platforma łącząca rolników z odbiorcami płodów rolnych. Więcej o projekcie >>


Japana.uk – firma zajmująca się importem oraz produkcją japońskich noży. Więcej o projekcie >>

Czekamy na Twoją firmę. Wypełnij formularz tutaj.

Redakcja MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.