Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Tuliś – grająca poduszka z kołysankami

Opis projektu: Jesteśmy producentem nowoczesnej poduszki grającej kołysanki dla dzeici Tuliś – można zakupić zabawkę od grudnia 2017. Poza tym posiadamy w ofercie oryginalne produkty dla dzieci i niemowląt zaprojektowane przez nas. W sprzedaży mamy również wysokogatunkowe pościele z wypełnieniem, pościele bawełniane, ochraniacze na szczebelki do łóżeczek, kocyki, poduszki itp.

Branża / kategoria: dzieci

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Pomysłem do startupu była moja starsza córka, która obecnie ma 2,5 roku. Obserwując dzieci i produkty na rynku postanowiłam ułatwić i umilić życie dzieciom i ich mamom. Nasze wszystkie produkty są sprawdzone przeze mnie i moje dzieci, są praktyczne i wysokiej jakości, niepowtarzalne. Tuliś jest zabawką, które ” stworzyło dziecko”

Dla kogo: Naszym klientem są rodzice, dziadkowie, wujkowie i ciocie małych dzieci i niemowląt.

Finansowanie: pożyczka, środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Twórcą projektu jest mama dwójki małych dzieci, która opiera się na doświadczeniu oraz praktycznych wykorzystywaniach produktów zachowując przy tym jakość, bo nasze pociechy zasługują na to co dobre i cenne.

Konkurencja: Projekt Tulisia jest projektem oryginalnym, który jest zgłoszony w Urzędzie Patentowym w Warszawie. Z tym produktem nie mamy konkurencji.
Produkty takie jak kocyki, pościele , poduszki posiadają ogromna konkurencję jednakże staramy się aby nasze wzory były oryginalne i niepowtarzalne na rynku.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Zdobycie rynku zagranicznego oraz zainteresowanie naszą nowością klientów na rynku polskim.

Zespół: 2 pracowników

Lokalizacja: Solec Kujawski (kujawsko-pomorskie)

Artykuły niemowlęce, dziecięce, Tulisie grające poduszki z kołysankami

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
mm 2 gru 2023 (10:41)

czy jeszcze szyjecie poduszki grające kołysanki Tulisie ?