Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Powstał rower na deszcz. Kosztuje 75,5 tys. zł

Na zewnątrz coraz chłodniej i zimniej, przez co rowery coraz częściej chowane są głęboko do piwnicy. Jednak w Wielkiej Brytanii powstał pomysł, który ma zapewnić możliwość jazdy na nich przez cały rok, bez względu na warunki atmosferyczne, choć kosztuje niemało. 

Fot. drycycle.co.uk

W ostatnim czasie coraz więcej mówi się o ekologicznych środkach transportu. Wiele osób zwraca uwagę, że mogłoby jeździć np. do pracy na rowerze, lecz ze względu na pogodę mogą tak zrobić tylko latem. Jednak teraz sporą liczbę cyklistów będzie można spotkać także w okresie jesiennym czy wiosennym. To za sprawą pomysłu brytyjskiego kolarza Andy’ego Murphy’ego, który opracował DryCycle.

Ten rower nie tylko może ochronić człowieka przed deszczem, ale również przed zimnem. Dodatkową zaletą jest to, że mamy do czynienia z elektrycznym rowerem. Dzięki temu nie trzeba zawsze używać sił własnych nóg. Rower może rozpędzić się do prędkości 25 km/h. Całość natomiast waży 120 kg. Problematyczna dla niektórych może okazać się cena, wynosząca 14 995 GBP, czyli około 75,5 tys. zł. Jak zapowiada pomysłodawca, pierwsze egzemplarze mają trafić do użytkowników w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Nocz 26 sty 2020 (18:12)

haha koniec z problemem globalnego ocieplenia a wystarczył jeden prosty trik, koncerny samochodowe go nienawidzą, Tesla bnkrutuje... I pomyśleć, że on pierwszy wpadł na to, żeby wciskać rowery ludziom po 75tys !! :D bawo