Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Jest pomysł i nie ma pieniędzy? Masz czas do jutra na zgłoszenie

Tylko do jutra mają czas osoby z pomysłem na biznes w branży informatycznej, chemicznej i biotechnologicznej na zgłoszenie do udziału w programie inwestycyjnym Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Najlepsze projekty uzyskają finansowy zastrzyk oraz wsparcie ekspertów przy realizacji biznesowej idei. 


Powstały w 2011 roku inkubator szuka projektów, których autorzy mogą się pochwalić pewnym doświadczeniem w prowadzeniu własnej firmy. Preferowane będą osoby znające rynek, na którym chcą działać, świadome ryzyk i konkurencji w danej branży. Podmiotowi zależy na pomysłach innowacyjnych, przełomowych, które trafiają w potrzeby klientów, a które wymagają większych nakładów finansowych.

W portfelu Funduszu Zalążkowego PPNT znajdują się między innymi takie spółki jak: IC Solutions wraz z ich flagowym produktem IC Penem, a także Glip, zajmująca się interaktywnymi powierzchniami dotykowymi. PPNT ma również na swoim koncie dwa udane wyjścia kapitałowe, a tym samym środki na kolejne inwestycje. Na początku 2016 roku Poznański Park naukowo-Technologiczny z sukcesem odsprzedał swoje udziały w PhotoHiTech sp. z o.o. Grupie Kapitałowej Synthos S.A., jednemu z największych producentów surowców chemicznych w Polsce. Druga udana sprzedaż udziałów dotyczyła firmy uBirds, dzięki której tradycyjny zegarek zyskuje funkcję smartwatcha. Kolejni inwestorzy doskonale wiedzą, jak biznesowo wykorzystać technologie, a także umożliwić dalszy rozwój produktów opracowanych na etapie zalążkowym.

Rekrutacja trwa do 17 marca 2017. To ważna data w kalendarzu dla tych, którzy szukają wsparcia eksperckiego i finansowego dla swoich pomysłów. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są tutaj.

Grzegorz Marynowicz

Bankier.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.