Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Minister transportu o stanie autostrady A2

Wciąż nie wiadomo, czy cały fragment autostrady A2 Stryków-Konotopa będzie przejezdny przed Euro 2012. Minister transportu Sławomir Nowak potwierdził, że na newralgicznym odcinku C położona jest już warstwa wiążąca asfaltu.

Obecnie układana jest warstwa ścieralna. Minister Nowak dodał, że aby autostrada była dopuszczona do ruchu, muszą być spełnione wszystkie wymagania bezpieczeństwa. Można puścić samochody po warstwie wiążącej, jednak muszą być postawione bariery bezpieczeństwa i bariery boczne, których jeszcze nie ma.

Sławomir Nowak przypomniał też, że po warstwie wiążącej ruch zostanie puszczony na odcinku A fragmentu auostrady A2 Stryków-Konotopa. Dopuszczone do ruchu są na razie dwa odcinki – D i E.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.