Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Napisz biznesplan i zgarnij 100 tys. zł

Jesteś młody i przedsiębiorczy? Masz pomysł na ciekawy biznes, ale brakuje Ci pieniędzy na jego realizację? Weź udział w drugiej edycji konkursu „Pomysł na firmę”. Na najlepszy projekt czeka 100 tys. zł, które zwycięzca przeznaczy na rozwój własnego biznesu – pisze „Gazeta wyborcza”. Napisz biznesplan i wyślij a może Ty zostaniesz szczęśliwym zwycięzcą. Zgłoszenia będą przyjmowane jeszcze tylko tydzień czasu.

„Kasa na sklep internetowy, biuro podróży, własną knajpę, warsztat samochodowy , siłownię to już nie problem. Wystarczy, że wyślesz nam swój biznesplan” – pisze „Gazeta wyborcza”.

Oprócz nagrody głównej na uczestników czekają również atrakcyjne kwoty za uzyskanie wyróżnienia. Cztery wyróżnione przez jury przedsięwzięcia otrzymają po 50 tys. zł nagrody pieniężnej. Zarówno zwycięzca jak i autorzy wyróżnionych prac oprócz środków pieniężnych otrzymają także wsparcie doradcze specjalistów z Raiffeisen Bank Polska S.A. przy prowadzeniu własnego biznesu.

Ubiegłoroczna edycja konkursu cieszyła sie dużym zainteresowaniem młodych osób chcących założyć własną firmę. Napłynęło blisko 1500 biznesplanów o bardzo zróżnicowanej tematyce. Jak przyznają organizatorzy były prace bardzo interesujące, ale były też projekty zupełnie nie przemyślane. Laureatami konkursu zostali Andrzej Łepecki, który przedstawił projekt produkcji biomasy, Jacek Górski z pomysłem XIX-wiecznego skansenu oraz Renata Diaków prowadząca wraz z mężem rodzinny teatr lalek Pinokio .

Jak powalczyć o 100 tys, zł? Do końca sierpnia wyślij biznesplan na adres [email protected], lub pocztą na adres: Raiffeisen Bank Polska S.A., ul. Piękna 20, 00-549 Warszawa , z dopiskiem : Konkurs „Pomysł na firmę”.

Więcej w „Gazecie wyborczej”, w artykule „Dajemy kasę na firmę”

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
liath 27 sie 2008 (18:51)

A ja się krzywo patrzę na ten konkurs. Bodajże w zeszłej edycji 3-osobowa komisja niby sprawdziła 1400 biznesplanów... w ciągu miesiąca. Zakładając, że sprawdzialiby je 8 godzin dziennie, w świątek, piątek i niedzielę, wypada prawie 2 biznesplany na godzinę. Coś średnio mi się chce wierzyć, że nie przekartkowali tego wszystkiego, a potem nie wybrali losowo albo tych, które wyglądały najładniej.