Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Networking przedsiębiorczych w Poznaniu

Kiedy szukasz firmy, która ma coś dla Ciebie zrobić, lepiej nie sugerować się wyłącznie wyglądem strony internetowej. W takim wypadku efektywniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług firmy, którą ktoś Ci polecił. Opierając swój wybór na rekomendacjach i referencjach redukujesz ryzyko i stres związany z możliwością dokonania złego wyboru. Wiedzą o tym również uczestnicy drugiego spotkania networkingowego w AIP Poznań, które odbyło się w miniony czwartek.

Tym razem w inkubatorową sieć kontaktów dało się wkręcić ponad pięćdziesiąt osób. Wśród uczestników były zarówno firmy z AIP, jak i przedsiębiorstwa zewnętrzne. Miłym zaskoczeniem był liczny udział młodych przedsiębiorców, którzy dopiero zaczęli swoją działalność w ramach Inkubatorów. Jedna z firm umowę o udział w programie Preinkubacji podpisała dosłownie kilka godzin przed rozpoczęciem spotkania.

Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się lampką szampana, następnie uczestników oficjalnie powitał dyrektor AIP Poznań Piotr Daniel. Głównym punktem programu było zapoznanie wszystkich przybyłych gości z ideą konkursu „Wygraj eurobank”. Podczas prezentacji zgromadzeni przedsiębiorcy dowiedzieli się nie tylko czym jest franczyza, ale także co zrobić, by już wkrótce oprócz prowadzenia własnej firmy zarządzać również własnym bankiem.

Inkubatory.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.