Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Wybrano najlepsze pomysły na biznes

Znamy najlepsze pomysły na biznes wśród młodych osób. Dziś została rozstrzygnięta V edycja Konkursu na Biznesplany oraz wręczono Lwy Młodego Biznesu dla instytucji wspierających przedsiębiorczość.

Nagrodę główną V Konkursu na Biznesplany otrzymał Maciej Zasada z Łodzi, którego firma Loony Codebrains wdraża stworzone projekty oraz tworzy oprogramowanie na zlecenie traktując je jako sztukę. Zwycięzca otrzymał tytuł „Pomysł na Biznes Roku 2008”, statuetkę, 10 000 złotych, a także Bezpłatny Pakiet Usług dla Startujących w Biznesie.

Drugie miejsce zajęli Natalia Bokuń i Jan Kubisa z Warszawy, których firma Genius Loci tworzy i zbiera pamiątki – zdjęcia, filmy, dokumenty z myślą o przedstawicielach wielomilionowej Polonii.

Trzecie miejsce zajął Jan Godlewski z Białegostoku, którego firma SITI wytwarza torby rowerowe na ramię. Laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymali czeki odpowiednio na 5.000 i 3.000 od Partnera Konkursu – Fundacji BRE Banku oraz laptopy ufundowane przez Ministerstwo Gospodarki.

Przewodniczący Kapituły Konkursu prof. Alojzy Nowak pogratulował młodym zwycięzcom i podziękował AIP za zorganizowanie Konkursu. Podkreślił, że marzenia są najważniejsze, a wtedy środki na realizację zawsze się znajdą. Projekty laureatów Konkursu są dowodem na to, że Polska zaczyna dobrze funkcjonować. Młodzi Polacy do tej pory mieli osiągnięcia w sferze naukowej, teraz również zaczynają odnosić sukcesy w sferze biznesu.

Pomysły na biznes:

– Jak zarobić na prasowaniu koszul

– Zrób szybki i smaczny biznes

– Otwieramy prywatne przedszkole

– Jak zarabiać na domenach

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.