Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

560 tys. zł dotacji czeka na chętnych. PARP ogłosiła nabór

Jeśli udało się twojej firmie pozyskać dofinansowanie od PARP, a twój projekt okazał się sukcesem, to możesz ubiegać się o kolejne środki. PARP ogłosił właśnie konkurs na wdrożenie projektów innowacji technologicznej w przedsiębiorstwie.

Foto: Filmixer.pl

Firmy mogą ubiegać się o wsparcie wynoszące nawet 560 tys. zł, zaś cała pula pieniędzy, która została przeznaczona na ten cel wynosi 70 mln zł. W ramach tej kwoty, przedsiębiorca może wdrożyć innowacje, które opracował w oparciu o poprzednie nabory w ramach programów PARP. Jest to jeden z głównych kryteriów przydziału środków.

Aplikować o środki mogą mikro-, mali- i średni przedsiębiorcy aż do 4 stycznia 2019 roku.  Z racji długiego okresu, kiedy można składać wnioski, konkurs został podzielony na 4 etapy:

  1. Runda I – aplikować można w terminie od 17 kwietnia 2018r. do 17 czerwca 2018 r.
  2. Runda II – aplikować można w terminie od 18 czerwca 2018 r. do 18 sierpnia 2018 r.
  3. Runda III – aplikować można w terminie od 19 sierpnia 2018 r. do 19 października 2018 r.
  4. Runda IV – aplikować można w terminie od 20 października 2018 r. do 4 stycznia 2019 r.

Wszystkie wymagane dokumenty, niezbędne do aplikowania o środki można znaleźć tutaj.

Jedną z najczęstszych barier przy zakładaniu własnego biznesu jest brak środków – tak wynika z sondy przeprowadzonej na MamBiznes.pl. Dla takich osób PARP przygotował liczne programy wsparcia. Więcej o nich możesz przeczytać tutaj.

Bartłomiej Godziszewski
MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.