Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Avanu

Działalność: Avanu jest funduszem inwestycyjnym dokonującym inwestycji typu venture capital. Podmiot poszukuje projektów o dużym potencjale rozwoju. Najważniejszymi kryteriami branymi pod uwagę przez ekspertów Avanu są:  innowacyjność produktów, usług lub strategii biznesowej.

Na jakim etapie musi być projekt: Avanu inwestuje w projekty będące w pierwszych fazach rozwoju ze szczególnym naciskiem na przedsięwzięcia w fazie ekspansji. Od projektów w fazie seed lub startup fundusz oczekuje przedsięwzięć o wysokim stopniu innowacyjności dających szansę na duży wzrost wartości spółki.

Kwota inwestycji: do 1,5 mln euro. Oprócz tego funduszu może zaoferować spółkom kapitał dłużny (pożyczki, obligacje)

Przykładowe inwestycje: 

  • POLTV Multimedia S.A. jest liderem na krajowym rynku dostarczania pacjentom szpitali usług tele i około telewizyjnych. Działalność spółki polega na umożliwianiu pacjentom oglądania telewizji za opłatą podczas pobytu w szpitalu.
  • Agtes serwis – głównym celem działalności firmy jest projektowanie i wdrażanie systemów przeciwdziałania infiltracji technicznej,  w aplikacjach ochrony informacji niejawnych.

Kontakt dla pomysłodawców: [email protected]

Strona www: avanu.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.