Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

ABots.pl

Opis projektu: Aktualnie pracujemy nad naszym własnym systemem CMS, czyli specjalnym oprogramowaniem, które ułatwia tworzenie oraz zarządzanie stroną internetową. Dzięki temu przyśpieszymy naszą pracę i będziemy w stanie przyjąć więcej zleceń w krótszym czasie. Nasz system jest już na ostatnim etapie, jakim jest testowanie.

Branża / kategoria: informatyka

Rok powstania: 2016

Skąd pomysł: W 2016 roku główny twórca projektu stworzył oprogramowanie automatyzujące na serwery głosowe TeamSpeak3. Owa aplikacja została odebrana przez klientów w bardzo pozytywny sposób. Z czasem ówcześni klienci zaczęli pytać o możliwość stworzenia stron internetowych promujących ich serwery głosowe. W ten sposób dzisiaj tworzymy strony internetowe oraz ciągle wykonujemy usługi związane z serwerami TeamSpeak3.

Dla kogo: Celujemy głównie w małe firmy, które potrzebują prostej, przejrzystej strony internetowej za rozsądne pieniądze.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Twórca projektu ma 6-letnie doświadczenie w branży informatycznej. W przeszłości pracował w różnych gałęziach tego przemysłu, od tworzenia prostych stron internetowych, kończąc na tworzeniu gier komputerowych.

Konkurencja: Naszą konkurencją są firmy, które oferują wykonanie skomplikowanych stron internetowych, które posiadają wiele zbędnych funkcji, nieprzydatnych dla małych przedsiębiorstw.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: W najbliższym czasie planujemy skończyć wcześniej wspomniany system CMS oraz zająć się marketingiem naszej działalności.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Długołęka (dolnośląskie)

ABots.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.