Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Aromma.pl

Opis projektu: Działalność zarejestrowana 02.08.2022, firma działa, dotychczasowe opinie: https://allegro.pl/uzytkownik/Aromma_pl/oceny
Aromma to polska, domowa manufaktura powstała z pasji do świec.
Świec naturalnych, sojowych, robionych ręcznie.
Powstałych wyłącznie z wosku sojowego, naturalnych olejków eterycznych.
Wszystkie nasze świece uzyskały wymagane karty charakterystyki na podstawie własnych receptur.

Branża / kategoria: commerce, inne, life style, moda

Rok powstania: 2021

Skąd pomysł: Wizyta na jarmarku, pomysł stworzenia własnych, ekologicznych, 100% wegańskich świec sojowych.

Dla kogo: Miłośnicy wyjątkowych, naturalnych, intensywnych zapachów.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: inne

Pomysłodawcy projektu: Doświadczenie ponad 2-letnie obejmujące: rozeznanie ryku i dostępnego potencjału, dobór dostawców olejków & wosku, procesu wytwarzania, spełnienia wymagań (REACH/CLP), działania marketingowe, rozpoczęcie sprzedaży. Następnie dobór właściwej techniki produkcji, dobór stężenia olejku.

Konkurencja: Yush, Wosk i Knot, Yankee (głównie zagranica ok. 15%)

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Rozwój markach na rynkach zagranicznych, wdrożenie marki na marketplace Empik (jest już zgoda Empik, w trakcie akceptacji zgłoszonych 56 przedmiotów tj. świec Aromma)

Zespół: 5-10 pracowników

Lokalizacja: Poznań (wielkopolskie)

Aromma.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Juli_a 10 lip 2023 (00:16)

Mam na imię Julia i reprezentuję firmę finansową CapitalKo w Polsce.
Finansujemy małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce w formie pożyczek i inwestycji na rozwój firmy oraz pomagamy firmom szybciej się rozwijać i skalować. Jesteśmy gotowi udzielać pożyczek firmom na okresy od 3 do 18 miesięcy w kwotach od 3 000 EUR do 300 000 EUR. Nasza oferta jest bardzo korzystna w porównaniu z innymi ofertami rynkowymi, ponieważ udzielamy decyzję kredytową w ciągu kilku godzin, a czasami nawet w ciągu kilku minut i nasz proces aplikacyjny jest bardzo łatwy i prosty w porównaniu na przykład z procesem aplikacyjnym w banku.

Dzięki dodatkowemu finansowaniu małe i średnie firmy będą mogły kupować zapasy i towary, rozszerzać kampanie marketingowe, zatrudniać nowych pracowników, otwierać nowe przedstawicielstwa i realizować wiele innych pomysłów biznesowych.

Wszystkie informacje [email protected]