Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

AutoKlient.pl

Opis projektu: Autoklient.pl to narzędzie dla warsztatów samochodowych i mechaników – przyspieszające prace i ułatwiające komunikację z klientami. Aplikacja działa na zasadzie SaaS – dzięki czemu jest zawsze dostępna i aktualna. Dajemy możliwość prostego zarządzania klientami, pojazdami i usługami. Udostępniamy funkcję automatycznych przypomnień o nadchodzących wizytach serwisowych w warsztatach. To wszystko aby zwiększyć komfort pracy mechaników oraz zwiększyć ich liczbę klientów 🙂

Branża / kategoria: informatyka, motoryzacja

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Po rozmowach z pracownikami warsztatów samochodowych stwierdziliśmy, że brakuje takiego narzędzia na rynku i że może ono usprawnić pracę mechaników oraz ich komunikację z klientami.

Dla kogo: Naszym docelowym klientem są warsztaty samochodowe, które chcą usprawnić zarządzanie klientami i naprawami oraz komunikację z klientami.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament

Pomysłodawcy projektu: Pomysłodawcą i twórcą aplikacji jest Dariusz Stępniak. Jest właścicielem agencji interaktywnej Upcode i jednocześnie programistą aplikacji z wieloletnim doświadczeniem komercyjnym.

Konkurencja: Głownym konkurentem są tzw „sieciówki” czyli sieci warsztatów. Mają one często swoje autorskie oprogramowanie.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Rozmawiamy z hurtowniami komponentów motoryzacyjnych o możliwościach integracji. Planujemy również wydanie aplikacji mobilnej do zarządzania warsztatem.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Łódź (łódzkie)

AutoKlient.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.