Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

BezpiecznyWordPress.pl

Opis projektu: Bezpieczny WordPress, to rozwiązanie dla firm oraz osób prywatnych, które nie posiadają wiedzy i doświadczenia w zabezpieczeniu własnej strony WWW lub sklepu internetowego, opartego o system CMS WordPress. Dzięki naszym rozwiązaniom i sprawdzonym metodom wdrażania zabezpieczeń oraz cyklicznemu monitoringu stron naszych klientów jesteśmy w stanie reagować błyskawicznie i wdrażać zasady bezpieczeństwa dla każdej strony internetowej.

Obecnie jesteśmy na etapie wdrażania kolejnych projektów dla nowych klientów oraz na poszukiwaniu nowych kanałów sprzedaży naszych usług.

Branża / kategoria: informatyka

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: WordPress jest obecnie najbardziej popularnym systemem CMS na Świecie. Co czwarta strona internetowa, jest wdrożona właśnie na tym systemie. To wpływa na jego popularność, niewiarygodną dostępność oraz niezliczoną ilość dodatków, i rozwiązań. Popularność WordPress oraz otwarty kod, udostępniany zupełnie za darmo wpływa również na jego podatność na ataki oraz możliwość odnalezienia luk w systemie lub we wtyczkach.

Zauważyliśmy również, że wiele firm nie posiada dobrze zabezpieczonych paneli administracyjnych oraz nie aktualizuje na bieżąco wtyczek, motywów oraz samego silnika WordPress. Dodatkowo wiele firm korzysta również z przestarzałych i darmowych motywów, które nie są rozwijane i często nie można ich już uaktualnić.

Stwierdziliśmy, że warto zainteresować firmy naszymi rozwiązaniami oraz zaproponować przedsiębiorstwom możliwość stałej, cyklicznej opieki, dzięki której zabezpieczymy odpowiednio ich strony WordPress oraz zajmiemy się pełną diagnostyką i zabezpieczeniem systemu od wewnątrz.

Dla kogo: Obsługujemy jednakowo klientów biznesowych oraz prywatnych. Celujemy przede wszystkim w mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, w których często nie ma odpowiedniej i doświadczonej osoby lub czasu, aby pomyśleć o stałej opiece nad stroną internetową, wdrożeniu prawidłowych zabezpieczeń oraz cyklicznym skanowaniem przed wirusami, oraz monitorowaniu zachowań odwiedzających, szczególnie tych niebezpiecznych, czyli takich, które mają na celu wstrzyknąć złośliwy kod do kodu strony lub bazy danych.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament, sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Jesteśmy zespołem pasjonatów WordPressa, jego możliwości oraz nieograniczonych funkcjonalności. Można powiedzieć, że znamy WordPressa, jak własną kieszeń. Wdrażamy zasady bezpieczeństwa od wielu lat dla naszych stałych i nowych klientów, dla których wykonujemy strony WWW i sklepy internetowe. WordPressem zajmujemy się, odkąd pamiętamy i na nim oparliśmy nasze usługi oraz produkty.

Konkurencja: Naszą konkurencją są wszystkie firmy, które oferują usługi bezpieczeństwa oraz opieki administracyjnej stron WordPress w zakresie, w którym oferujemy nasze produkty.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Głównym celem obecnie, jest sprzedaż naszych rozwiązań dla nowych klientów oraz możliwość dystrybucji naszych produktów w szerszym zakresie. Planujemy dynamiczny rozwój naszego projektu oraz cykliczne wdrażanie nowoczesnych rozwiązań, które zapewnią jeszcze większe bezpieczeństwo stron WordPress.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Wrocław (dolnośląskie)

BezpiecznyWordPress.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.