Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Cashprinter.pl – twoja drukarka wirtualnych banknotów

Opis projektu: Projekt umożliwia emisję wirtualnych banknotów w postaci e-voucherów. Użytkownik indywidualny lub firmowy emituje vouchery na własną ofertę. Od razu otrzymuje równowartościowy voucher na ofertę innego użytkownika. Voucher, który w ocenie użytkownika nie jest mu potrzebny może raz jeszcze wymienić lub wystawić na sprzedaż. Projekt pomaga w niestandardowy sposób promować ofertę firm oraz osób prywatnych, które chcą zaistnieć w sieci.

Branża / kategoria: commerce

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: Pomysł narodził się jako odpowiedź na rosnącą konkurencję w sposobach dotarcia do klientów oraz rosnące koszty promocji online i pozyskania nowych nabywców na oferowane usługi. Każdy oferent ma ustaloną siłę nabywczą, którą determinuje jego poziom sprzedaży. Jeśli równocześnie zwiększymy sprzedaż u obu stron transakcji, a tych stron będzie odpowiednio dużo to tym samym przyczynimy się do zwiększenia globalnego poziomu produkcji i rozwoju startujących mikro biznesów.

Dla kogo: Klientem docelowym są osoby prywatne, które zamierzają wystartować z własnym biznesem oraz takie, które już firmę zarejestrowały.

Finansowanie: dotacja z UE, pożyczka, środki własne

Model biznesowy: freemium

Pomysłodawcy projektu: Osoba odpowiedzialną za projekt jest Łukasz Zastępski, niezwiązany wcześniej z branżą startupów internetowych.

Konkurencja: W Polsce konkurencją są wszelkie sposoby promocji online w tym portale z kuponami online.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Chcemy dotrzeć do jak największej liczby osób, które zamierzają otworzyć własny biznes oraz już założonych małych firm i potrzebują niskokosztowej promocji w internecie.

Zespół: 10-15 pracowników

Lokalizacja: Rzeszów (podkarpackie)

cashprinter.pl – twoja drukarka wirtualnych banknotów

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.