Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Diamond girls

DiamondGirls to agencja modelek, fotomodelek, tancerek i hostess. Firma została stworzona przez dwie fotomodelki i tancerki – Martę Polak i Joannę Zakrzewską. Zdobyte doświadczenie i kontakty pozwalają właścicielką na łatwiejsze poruszanie się w branży. Marta i Joanna chcą stworzyć markę, która będzie kojarzyć się z jakością, profesjonalizmem oraz nieprzeciętnością.

Firma oferuje szeroki zakres usług np. udział przy produkcji teledysków, seriali, reklam oraz w sesjach zdjęciowych. DiamondGirls to również grupa taneczna. Obecnie właścicielki są na etapie tworzenia własnego Show. Grupa składa się z 25 fotomodelek oraz 7 tancerek. Współpracuje również z profesjonalnym fotografem – Tomaszem Krajewskim.

Firma posiada bogate doświadczenie. Modelki wystąpiły w wielu klipach (Danzel, Peja, Code Red, Forseco, Hp Familia, Jason Mcknight, Groovebusterz itd). DiamondGirls posiada również wiele publikacji sesyjnych (Aurea, Czas na relaks, reklama portalu Studi.net), udział w wielu produkcjach internetowych i TV.

Poza tym na swoim koncie ma wiele występów tanecznych w znanych wrocławskich klubach (Senso, Lemoniada, Prowokacja), a także współpracę z Danzelem przy oprawie artystycznej jego koncertów na terenie całej Polski.

www.diamondgirls.com.pl

www.inkubatory.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
JW 28 cze 2009 (21:06)

dziewczyny zabralyscie sie za biznes to musicie byc przygotowane na konkurencje, klotnie niczego nie zalatwia tylko jeszcze bardziej sie osmieszycie