Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Heva Clinic

Opis projektu: Organizujemy zabiegi przeszczepów włosów, stomatologii oraz chirurgii plastycznej w Turcji dla pacjentów z Polski, oferując opiekę polskiego opiekuna w trakcie całego pobytu. Naszym najwyższym celem jest zadowolenie każdego z naszych pacjentów i zadbanie o komfort podczas pobytu w obcym kraju, nawet dla pacjentów, którzy nie komunikują się w języku angielskim.

Branża / kategoria: medycyna, turystyka

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: Koszty medycyny estetycznej i stomatologii w Turcji są kilkukrotnie niższe niż w krajach europejskich. Ze względu na ogromne zainteresowanie turystyką medyczną mamy wielu pacjentów z całego świata. Z pomocą polskiego opiekuna, który dba o naszych pacjentów w Stambule, rozszerzyliśmy działalność dla pacjentów z Polski, aby mogli poczuć się bezpiecznie za granicą.

Dla kogo: Polacy i Polki po 18 roku życia, którzy poszukują zaufanego miejsca i kompleksowej opieki w rodzimym języku, aby bezpiecznie i skutecznie wykonać swój zabieg z zakresu medycyny estetycznej lub stomatologii.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Pomysłodawcą projektu jest dwójka przyjaciół z Turcji, do których dołączyła Polka mieszkająca w Stambule. Każdy z nich wykorzystał swoje umiejętności – specjalista SEO, ekspert ws. przeszczepów włosów oraz polskojęzyczny kosmetolog połączyli swoje umiejętności i stworzyli własny projekt, aby zapewnić najwyższe standardy i jakość usług.

Konkurencja: MediTravel, Flymedica, Cosmedica, Aestepool Clinic, Estepalace.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Dotarcie do jak największej liczby pacjentów, zapewnienie prywatnej i indywidualnej opieki na najwyższym poziomie, rozwój strony internetowej i rozszerzenie zakresu usług.

Zespół: 10-15 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Heva Clinic

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.