Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Inflow – CRM dla małych firm

Opis projektu: Rozwijamy prosty i przyjazny CRM dla małych firm. To co wyróżnia nasz projekt to możliwość elastyczne i prostego dopasowania do własnych potrzeb. Docelowo planujemy, aby Inflow CRM stał się platformą na której niczym z klocków Lego można z łatwością zbudować CRM idealnie dopasowany do potrzeb firmy. Mamy działającą pierwszą wersję produktu, trzycyfrową liczbę klientów. Rozwijamy produkt i powoli przygotowujemy się do wyjścia na rynek globalny.

Branża / kategoria: informatyka, marketing

Rok powstania: 2020

Skąd pomysł: Osoby tworzące Inflow CRM, wcześniej w tym samym składzie wdrażały systemy CRM open source. Na bazie doświadczeń postanowiliśmy stworzyć idealne połączenie wygody rozwiązania w modelu software as a service z elastycznością open source.

Dla kogo: Małe, ale ambitne firmy :). Wśród naszych klientów są również nieco większe podmioty, ale celujemy w mikro i małe przedsiębiorstwa. Szczególnie z branż usługowych, których działalność jest na tyle specyficzna, że standardowe CRMy są niewystarczające.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament

Pomysłodawcy projektu: Grzegorz Wesołowski – CEO
Arkadiusz Gil – CTO

Konkurencja: Livespace
Pipedrive
OCL – Client Management Platform

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Wyjście na rynek globalny.
1000 przedsiębiorstw korzystających z Inflow CRM.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Wrocław (dolnośląskie)

Inflow CRM

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Juli_a 10 lip 2023 (00:11)

Mam na imię Julia i reprezentuję firmę finansową CapitalKo w Polsce.
Finansujemy małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce w formie pożyczek i inwestycji na rozwój firmy oraz pomagamy firmom szybciej się rozwijać i skalować. Jesteśmy gotowi udzielać pożyczek firmom na okresy od 3 do 18 miesięcy w kwotach od 3 000 EUR do 300 000 EUR. Nasza oferta jest bardzo korzystna w porównaniu z innymi ofertami rynkowymi, ponieważ udzielamy decyzję kredytową w ciągu kilku godzin, a czasami nawet w ciągu kilku minut i nasz proces aplikacyjny jest bardzo łatwy i prosty w porównaniu na przykład z procesem aplikacyjnym w banku.

Dzięki dodatkowemu finansowaniu małe i średnie firmy będą mogły kupować zapasy i towary, rozszerzać kampanie marketingowe, zatrudniać nowych pracowników, otwierać nowe przedstawicielstwa i realizować wiele innych pomysłów biznesowych.

Wszystkie informacje [email protected]