Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Interes.pl – tworzymy największy w Polsce serwis ogłoszeniowy dla świata biznesu

Opis projektu: interes.pl czyli miejsce, którego w polskiej przestrzeni B2B z pewnością brakowało, bo można założyć, że dla większości oczywistym jest, że jeżeli chcemy jako osoba fizyczna sprzedać używany telefon to wystawiamy aukcje czy ofertę na Allegro lub OLX. I oczywiście tyczy się to również przedsiębiorców jeżeli sprzedajemy kubki z nadrukiem lub na przykład towary importowane z Chin to prawdopodobnie zostaną one wystawione na w/w portalach. A co w wypadku kiedy będziemy chcieli wystawić na sprzedaż udziały lub akcje swojej spółki albo znaleźć za pomocą ogłoszenia konsorcjanta do spełnienia warunków przetargu ?

Na stronie serwisu interes.pl mają znaleźć się między innymi takie główne kategorie jak inwestycje, firmy, udziały i akcje na sprzedaż, equity crowdfunding, leasingi, giełda hurtowa, nieruchomości, współpraca, usługi, franczyza, HR, przetargi jednak atutem portalu ma być rozbudowana i niestosowana dotąd lista podkategorii. Chcemy dać naszym klientom dostęp do rozbudowanej listy kategorii i podkategorii, dzięki czemu wystawiane oferty będą bardziej efektywne, bo wciąż występuje problem ze znalezieniem i porównaniem wielu usług B2B.

Planowany start serwisu to drugi kwartał 2020.

Branża / kategoria: commerce, inne

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: CEO serwisu Sebastian Trzeszkowski szukał firmy na sprzedaż.

Dla kogo: Klient biznesowy.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament, reklama

Pomysłodawcy projektu: Zespół serwisu interes.pl tworzą:

Sebastian Trzeszkowski, CEO

Menadżer procesów zarządczych, samorządowiec i społecznik. Absolwent studiów MBA oraz specjalizacji coachingowej na Uniwersytecie im. Jana Długosza. Doświadczenie zdobywał jako najmłodszy w historii Częstochowy asystent prezydenta miasta, twórca i współwłaściciel największego portalu informacyjnego na terenie powiatu częstochowskiego oraz członek zarządu kilku organizacji pozarządowych.

Marcin Sirek, Lead Developer

Ze światem technologii i innowacji związany od 13 lat. Właściciel własnej Agencji Kreatywnej. Doświadczenie zdobywał jako wykonawca i pomysłodawca nowoczesnych rozwiązań, zwiększających potencjał klientów, a także podczas koordynacji prac przy licznych projektach IT, organizacji konferencji, targów i innych form promocji. Każdy nowy projekt traktuje jako okazję do zwiększenia wiedzy, stawiając sobie poprzeczkę coraz wyżej. W wolnych chwilach poświęca się wolontariatowi współpracując z częstochowskimi stowarzyszeniami.

Mateusz Ruśkiewicz, Head of Design

Właściciel firmy graficznej, UX / UI Designer / Service Designer. Doświadczenie zdobywał w wielu firmach i przy projektach w zakresie kompleksowego projektowania oraz prototypowania stron i aplikacji mobilnych. Kompetencje menadżerskie nabył podczas kontaktu z zagranicznym klientem korporacyjnym, zarządzaniu zespołem, tworzeniu systemów identyfikacji wizualnej oraz kreacją na potrzeby kampanii reklamowych.

Konkurencja: Największą konkurencją w Polsce jest serwis https://www.biznesoferty.pl

Rynki: Polska

Najbliższe cele: W pierwszym roku od rozpoczęcia działalności obraliśmy za cel pozyskanie 2000 klientów.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Częstochowa (śląskie)

interes.pl – Tworzymy największy w Polsce serwis ogłoszeniowy dla świata biznesu!

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.