Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Invent-Hub Business Consulting

Opis projektu: Oferujemy kompleksowe usługi dla młodych firm oraz inwestorów w zakresie consultingu biznesowego, zarządzania, outsourcingu działań B+R, produkcją urządzeń. Obsługujemy małe i średnie firmy niemal na całym świecie (włączając w to USA, Niemcy, UK oraz Polskę).

Branża / kategoria: commerce, edukacja, gry i rozrywka, informatyka, inne, marketing, medycyna, prawo, przemysł

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Po doświadczeniach przy tworzeniu dużych komercyjnych, międzynarodowych firm zaczęliśmy tworzyć start-upy, ku naszemu zdziwieniu odkryliśmy, że wiele (jak nie większość) młodych firm zarówno z Polski jak zza granicy popełnia wiele błędów przy tworzeniu swoich biznesów, odkryliśmy zapotrzebowanie na nasze usługi. Istnieje również spora potrzeba ze strony funduszy inwestycyjnych na maksymalizowanie prawdopodobieństwa projektów, które finansują, za pomocą realnego i rzetelnego nadzoru nad pracami.

Dla kogo: Projekt kierowany jest do firm zajmujących się wprowadzaniem nowych, innowacyjnych technologii oraz inwestorów, zarówno prywatnych jak i korzystających z pieniędzy publicznych.
Inwestorzy: nadzór nad postępem inwestycji, doradztwo technologiczne i komercyjne pozwalające zwiększyć prawdopodobieństwo sukcesu firmy.
Małe i średnie firmy: kompleksowa obsługa firmy od etapu pomysłu, przez jego realizację, strategie, finansowanie, produkcję, aż po komercjalizację i skalowanie biznesu.

Finansowanie: inne, środki własne

Model biznesowy: inne, sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Za projektem stoją CEO/COO międzynarodowych marek produkujących hardware oraz software, inżynierowie oraz pracownicy kontraktowi z dziedzin prawa, logistyki, designu, marketingu itp.

Konkurencja: W Polsce – brak jest firm świadczących tak kompleksowy usługi.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Skalowanie działalności

Zespół: 5-10 pracowników

Lokalizacja: Wrocław (dolnośląskie)

Invent-Hub Business Consulting

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.