Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

JuniorJobsOnly – tablica ogłoszeń z ofertami pracy dla Juniorów

Opis projektu: Stworzyłem prostą, lecz przejrzystą stronę (bez grafika – jedynie znajomy zrobił mi logo). Jest to tablica z ofertami pracy dla stażystów/juniorów. Na bieżąco poprawiam błędy, wprowadzam poprawki.
Przed stworzeniem strony, w lipcu założyłem grupę na Facebooku, której popularność rośnie w bardzo dużym tempie. Obecnie grupa ma blisko 10300 członków:
https://www.facebook.com/groups/239761906520468/

Strona została powieszona w Internecie w Sylwestra, lecz za start uznaję 1 stycznia 2018. Dokładnie codziennie pojawia się ogłoszenie. Staram się teraz wypromować stronę, ponieważ dostaję wiadomości od ludzi, że to super inicjatywa. Chcę wypromować stronę w Polsce, a następnie za granicą.

Dodanie oferty pracy jest darmowe.

Branża / kategoria: inne

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Jest to prosta tablica ogłoszeń dla Juniorów. Widziałem, że czegoś takiego brakuje… Seniorzy nie potrzebują wsparcia w znalezieniu pracy – praca znajduje ich sama. Najciężej złapać pierwszą pracę, więc postanowiłem pomóc osobom z niewielkim/zerowym doświadczeniem.

Dla kogo: Osoby, które startują w danej branży, juniorzy.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: inne

Pomysłodawcy projektu: Dawid Zamkowski – web developer z 2-letnim doświadczeniem.

Konkurencja: To pierwszy taki projekt w Polsce. Za granicą jest ich kilka, lecz te stricte juniorskie wydają się wymarłe.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Promocja w Polsce i za granicą – pozyskanie odwiedzających, czyli osób szukających pracy, jak i tych, którzy ją oferują. Najpierw w kraju, potem za granicą.

Wprowadzenie drobnej opłaty za dodanie oferty, a następnie rozwój strony, stopniowo wraz z otrzymywanymi pieniędzmi.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

JuniorJobsOnly – tablica ogłoszeń z ofertami pracy dla Juniorów

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.