Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Kregielnia24.pl

Opis projektu: Kregielnia24.pl to ogólnopolski system rezerwacji dla kręgielni, z jednej strony oferujący kręgielniom kompleksowy system do zarządzania rezerwacjami (przyjmowanie rezerwacji, monitorowanie obłożenia, raporty), a z drugiej pozwalający graczom na rezerwację toru z dowolnego miejsca o dowolnej godzinie w wybranej przez siebie kręgielni.

Posiadamy pełną wersję aplikacji i serwisu Kregielnia24.pl. Aktualnie pozyskujemy i wdrażamy pierwszych klientów, od których zbieramy feedback dotyczycący funkcjonalności serwisu, a dzięki konsultacjom z naszym partnerem – Kręgielnią Avocado z Piotrkowa Trybunalskiego wprowadziliśmy kilka dodatkowych funkcjonalności jeszcze bardziej usprawniających pracę kręgielni. W chwili obecnej rozpoczynam również kampanie w social-media, która ma zbudować naszą rozpoznawalność wśród graczy, a tym samym tworzymy kolejną znaczącą wartość dla kręgielni aktywnie korzystających z naszej aplikacji.

Branża / kategoria: gry i rozrywka, informatyka, sport

Rok powstania: 2018

Skąd pomysł: Pomysł wynika z doświadczeń oraz pasji twórców i braku na rynku narzędzia które pozwolą na szybką rezerwację toru bowlingowego/stołu bilardowego, a z drugiej z rozmów z właścicielami obiektów, którzy nie posiadają automatycznego narzędzia do zarządzania procesem rezerwacji i często ich sposób to „zeszyt” lub skoroszyt w Excelu.

Dla kogo: Kregielnia24.pl zapewnia właścicielom pełną obsługę obiektu w zakresie rezerwacji, umożliwia przyjmowanie i zarządzanie rezerwacjami torów bowlingowych oraz stołów bilardowych/snookerowych. Dzięki temu, rezerwacje przyjmowane są 24h, a właściciel nie potrzebuje dodatkowej osoby zajmującej się odbieraniem telefonów i przyjmowaniem rezerwacji.
Dodatkowo gracze mają w jednym miejscu wszystkie kręgielnie z podglądem dostępnych terminów i możliwością natychmiastowej rezerwacji

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament

Pomysłodawcy projektu: Doświadczony i kompletny zespół, którego członkowie posiadają doświadczenie zarówno w pracy z start-upami jak i budowaniu kompetencji dla korporacji. Posiadamy doświadczenie i sukcesy w obszarach IT, sprzedaży oraz marketingu. Projekt firmowany przez dynamicznie rozwijającą się firmę z obszaru nowych technologii MVI-TECH.

Konkurencja: W Polsce jak i za granicą rynek rezerwacji online jak i kompleksowej obsługi zarządzania kręgielniami jest jeszcze niezagospodarowany.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Do końca 2018 chcemy pozyskać 20 aktywnych klientów, którzy pozwolą nam sfinansować dalszy rozwój w branży zarządzania rezerwacjami oraz zdywersyfikować przychody w oparciu o nowy sektor, którego na chwilą obecną jeszcze nie możemy ujawnić.

Zespół: 2 pracowników

Lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)

Kregielnia24.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.