Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

MARII ANEETT Handcrafted contemporary bags

Opis projektu: Pewna swoboda stanowiąca podstawę estetyki marki MARII ANEETT, oferuje wysokiej jakości, nowoczesne eco torby i akcesoria.

Profesjonalne wykształcenie i pasja do projektowania, pozwala nam skupić się na kunszcie, tworząc nienaganne wyroby dla wymagającego klienta. Staramy się tworzyć przemyślane, dobrze zaprojektowane i długotrwałe produkty z eco materiałów i skór, które jednocześnie pomogą wesprzeć środowisko naturalne.

Chcemy również prowadzić naszą działalność we właściwy sposób, dlatego kierujemy się programem odpowiedniego poziomu pracy. Szacunek dla ludzi, z którymi pracujemy jest dla nas równie ważny, jak rzeczy, które tworzymy.

Wszystkie nasze projekty tworzymy z myślą o eco, smart and fair designie. Cały asortyment produkowany jest w polskich warsztatach, wykorzystując przy tym wyłącznie najwyższej jakość materiałach, takich jak: len, konopia, wełna czy skóra naturalna. Obecnie chcemy wprowadzająć produkty bazujące jedynie na innowacyjnych, organicznych materiałach oraz wegańskich eco – skórach.

Branża / kategoria: moda

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Pomysł do stworzenia marki MARII ANEETT narodził się w 2017 roku, który miał na celu wprowadzeniu innowacyjnego, eko produktu, który będzie odpowiedzią na potrzeby konsumenta, a zarazem zachętą do zmiany stylu życia na bardziej eco & smart.

Dla kogo: Klient mający potrzebę posiadania przyjaznego dla zdrowia i środowiska, funkcjonalnego oraz komfortowego produktu.

Finansowanie: dotacja z UE, środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Twórcą projektu jest Klaudia Kasińska -projektantka mody. Posiada zagraniczne doświadczenie w projektowaniu odzieży dla największego koncernu odzieżowego. Pełna pasji i determinacji do stworzenia smart designu, który przyczyni się do zaspokojenia potrzeb społeczeństwa, a zarazem do poprawy środowiska naturalnego .

Konkurencja: Naszym konkurentem są marki o podobnej filozofii działania, dysponujące znacznie większym budżetem, który pozwala na ich szybkie działanie i rozwój.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Naszym celem jest rozpowszechnienie naszych eco produktów na skale globalną. Chcemy stworzyć własny showroom oraz profesjonalną szwalnię, jak również mamy zamiar poszerzyć asortyment, bazując jedynie na innowacyjnych, organicznych materiałach oraz skórach wegańskich, które bez wątpienia są przyszłością dla przemysłu.

Eco/ Smart /Fair Design with MARII ANEETT

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Bielsko-Biała (śląskie)

MARII ANEETT Handcrafted contemporary bags

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.