Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Mo.Money – aplikacja do zarządzania finansami osobistymi

Opis projektu: Mo.Money to aplikacja do zarządzania finansami osobistymi. Dzięki niej w prosty sposób można stworzyć budżet domowy, zacząć świadomie zarządzać pieniędzmi i przejąć nad nimi kontrolę. Wypracować prawidłowe nawyki, które pomogą zacząć oszczędzać i budować niezależność finansową. A więcej środków ze świadomego wydawania pieniędzy, to większa ilość wolnego czasu i możliwość spełniania marzeń.

Jesteśmy na etapie budowy MVP oraz budowania społeczności oraz pozyskania wczesnych użytkowników.

Branża / kategoria: informatyka, life style, płatności

Rok powstania: 2021

Skąd pomysł: Historia Mo.Money rozpoczyna się w styczniu 2021 roku. Za powstaniem aplikacji stoją Maciej Helbrecht i Przemysław Kowalski. Jest to suma doświadczeń zawodowych, biznesowych oraz osobistych. Łączy wszystkie najlepsze doświadczenia wyciągnięte z prowadzenia biznesu, doświadczenia z budowy systemów webowych oraz zainteresowania finansami.

Dla kogo: Segment B2C (konsument/klient indywidualny). Patrząc najszerzej to praktycznie każda osoba zarabiająca i wydająca własne pieniądze, prowadzące gospodarstwo domowe.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament

Pomysłodawcy projektu: Maciej Helbrecht
Co-Founder & CEO
Przedsiębiorca. Twórca i współwłaściciel takich marek jak: IPiNT, Cowork.Olsztyn, laptopynagodziny.pl, EduLab, eNauczyciel.pl. Doświadczony specjalista z dziedziny ekonomii i finansów. Ekspert zastosowania arkuszy kalkulacyjnych w biznesie. Miłośnik zarządzania finansami. Inwestor indywidualny.

Przemysław Kowalski
Co-Founder & CTO
Doświadczony programista korporacyjnych aplikacji webowych, opartych o stos technologiczny firmy Microsoft. Przez wiele lat leader zespołu „do zadań specjalnych”. Pasjonat programowania, entuzjasta architektury oprogramowania, miłośnik nowych technologii.

Konkurencja: Konkurencja globalna:
https://www.ramseysolutions.com/ramseyplus/everydollar
https://www.youneedabudget.com/
https://mint.intuit.com/

Wallet by BudgetBakers


https://www.gnucash.org/
https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=20738
https://www.personalcapital.com/

Konkurencja PL:
https://kontomierz.pl/
https://familyfinancetracker.com/pl/

Rynki: Polska

Najbliższe cele: – budowa MVP i wprowadzenie go na rynek w IV kwartale 2021 roku
-zbudowanie rozpoznawalności i świadomości marki wśród grupy docelowej – 500 unikalnych użytkowników/miesięcznie odwiedzających landingpage w IV kwartale 2021 roku
– zdobycie 200 wczesnych użytkowników na pierwszą wersję produktu – IV kw. 2021
-zdobycie 2 900 płacących użytkowników do końca 2022

Zespół: 2 pracowników

Lokalizacja: Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Mo.Money

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Tera Kamila 24 lut 2023 (07:48)

Visit our site https://neon.ly/NLQRz