Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

MojePrzedszkole.pl – system zarządzania przedszkolem

Opis projektu: Moje Przedszkole to system zarządzania dla żłobków i przedszkoli, który w dużym skrócie umożliwia łatwą kontrolę obecności, płatności, cateringu oraz upraszcza kontakt z rodzicami. Możliwe jest zgłaszanie nieobecności przez rodziców on-line, przesyłanie im powiadomień przez osoby zarządzające placówką czy czat i forum wewnętrzne dla rodziców. Obecnie trwają testy, do których mogą zgłaszać się zainteresowane przedszkola.

Branża / kategoria: dzieci

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: Pomysł powstał znacznie wcześniej, niż rozpoczęła się realizacja i powstał z zapotrzebowania na rynku. Dostępne obecnie podobne aplikacje nie posiadają wszystkich funkcjonalności dostępnych na platformie Moje Przedszkole, nie są tak wygodne lub są po prostu drogie. Próbujemy wyjść do osób zarządzających placówkami takimi jak przedszkola i żłobki z najlepszą ofertą.

Dla kogo: Staramy się dotrzeć do osób zarządzających przedszkolami i żłobkami: właścicieli, managerów, nauczycieli pełniących funkcję zarządcy. Program dostosowany funkcjonalnościami do danej placówki, możemy wdrożyć także do przedszkoli i żłobków publicznych.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament

Pomysłodawcy projektu: Twórcami są jednocześnie programiści i rodzice, którzy znają problemy na linii rodzic-przedszkole. Nasz zespół tworzą specjaliści w technologiach webdevowych oraz w zakresie marketingu. Narzędzie tworzone jest od samych podstaw w konsultacji z właścicielami sieci przedszkoli i żłobków, aby maksymalnie uprościć zarządzanie oraz wygodę użytkowania aplikacji.

Konkurencja: Na rynku dostępnych jest kilka narzędzi, umożliwiających część naszych funkcjonalności, jednak żadne z nich nie posiada tylu funkcjonalności i nie jest tak wygodne jak Moje Przedszkole. Obecnie nie konkurujemy z żadnym z nich, skupiamy się na uproszczeniu pracy właścicielom przedszkoli i podchodzimy do sprawy. Mniej konkurowania – więcej pracy dla korzystających z naszej aplikacji.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Celami na najbliższy czas jest dotarcie do jak największej grupy osób potencjalnie zainteresowanych naszą platformą i zbudowanie stałej grupy, z którą będziemy mogli ściśle współpracować w sprawie rozbudowy funkcjonalności i wygody użytkowania.

Zespół: 5-10 pracowników

Lokalizacja: Rzeszów (podkarpackie)

System zarządzania przedszkolem MojePrzedszkole.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.