Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Notif.pl – Powiadomienia WEB PUSH

Opis projektu: Notif.pl umożliwia w bardzo prosty sposób integrację z powiadomieniami WEB PUSH. Wystarczy zarejestrować się, dodać projekt, skopiować fragment kodu i umieścić na swojej stronie. Wtedy na stronie pojawi się ikonka za pomocą, której użytkownik będzie mógł zapisać się na powiadomienia WEB PUSH.

Czym jest powiadomienie WEB PUSH? Powiadomienie WEB PUSH jest krótką formą wiadomości zawierającą: tytuł, zdjęcie, treść, oraz opcjonalnie adres, na który zostanie przekierowany użytkownik po kliknięciu w powiadomienie.

Projekt jest już ukończony, lecz brakuję kilku ciekawych funkcji, które są uzależnione od danej platformy na której są wyświetlane powiadomienia WEB PUSH.

Branża / kategoria: commerce, marketing

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Prawdę mówiąc na początku powiadomienia WEB PUSH służyły do nauki słówek. Jednak pojawiające się co chwilę powiadomienia ze słówkami, były zbyt irytujące. Pomysł przetestowałem na sobie i bardzo szybko przestałem używać powiadomień. Za bardzo mnie rozpraszały i utrudniały pracę.

Wtedy przyszedł pomysł, żeby wykorzystać powiadomienia do celu, w którym zostały stworzone, czyli do powiadomienia.

Dla kogo: Wszyscy, którzy posiadają strony, sklepy internetowe i chcą informować swoich użytkowników o promocjach, nowościach za pomocą powiadomień WEB PUSH.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: freemium

Pomysłodawcy projektu: Wieloletni doświadczony programista na co dzień wykonujący swoją pracę w jednej z warszawskich agencji interaktywnych.

Konkurencja: Powstało już kilka projektów związanych z powiadomieniami WEB PUSH. Myślę, że największą konkurencją na polskim rynku jest pushpushgo.com

Rynki: Polska

Najbliższe cele: W przyszłości chciałbym rozszerzyć możliwość wysyłania powiadomień WEB PUSH na system iOS. W niedługim czasie pojawi się opcja dodawania większych zdjęć, które są obsługiwane tylko przez Google Chrome.

Zostanie wdrożona opcja zliczania konwersji. Obecnie serwis udostępnia informację o liczbę wyświetlanych powiadomień, zamknięć, oraz kliknięć.

W kolejnym etapie utworzenie gotowych wtyczek dla sklepów internetowych, oraz oprogramowania typy CMS np. WordPress. Tak, aby integracja i praca z notif.pl była jeszcze prostsza.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Notif.pl – Powiadomienia WEB PUSH

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.