Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

OlimpWeb – projektowanie stron i marketing internetowy

Opis projektu: Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej identyfikacji i promocji firm w internecie. Od ponad 10 lat oferujemy naszym Klientom najwyższej jakości usługi graficzne, informatyczne oraz marketingowe.

Branża / kategoria: commerce, edukacja, informatyka, kultura i sztuka, life style, marketing, moda

Rok powstania: 2008

Skąd pomysł: Od zawsze czułem potrzebę pracowania na własny rachunek, mój Tata przez 30 lat specjalizował się w informatyce a więc receptura była gotowa i wiedziałem już przed studiami, że założę firmę informatyczną. Wszystko się potoczyło szybciej niż się spodziewałem i na drugim roku studiów już założyłem działalność. Od tamtej pory nieprzerwanie rozwijam firmę by zapewnić Klientom najwyższej jakości usługi w konkurencyjnych cenach.

Dla kogo: Większość ludzi, od osób fizycznych po firmy czy instytucje państwowe. Specjalizujemy się w projektowaniu stron internetowych i prowadzeniu kampanii marketingowych zarówno w Polsce jak i za granicą.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament, reklama, sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Nasz zespół liczy w tym momencie 8 specjalistów z różnych dziedzin – programistów, grafików, pozycjoner, copywriter, tłumacz. Jesteśmy również otwarci na zdalne zlecenia z profesjonalistami z których usług korzystamy w razie potrzeby.

Konkurencja: Wiele firm w Polsce oraz za granicą specjalizują się w usługach które oferujemy, staramy się jednak z roku na rok rozwijać tak naszą ofertę by wyprzedzać konkurencje.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Pragniemy rozwinąć naszą działalność na rynki zagraniczne. W tym roku planowane jest wejście na rynek Francji i Wielkiej Brytanii.

Zespół: 5-10 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

OlimpWeb – projektowanie stron i marketing internetowy

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.