Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Postivo.pl

Postivo.pl pozwala na przesłanie do odbiorców dowolnych dokumentów, dostarczanych na platformę w wersji elektronicznej. Dokumenty są drukowane, konfekcjonowane i sortowane przez obsługę serwisu, a następnie nadawane do odbiorcy w formie tradycyjnych listów, za pośrednictwem wybranego przez Użytkownika operatora pocztowego (aktualnie dostępni operatorzy to Poczta Polska i InPost) lub faksu.

Użytkownik ma możliwość wyboru parametrów przesyłki m .in. gramaturę papieru, na jakim mają zostać wydrukowane dokumenty, rodzaju wydruku (czarno-biały lub kolorowy), formatu i szablonu koperty, zawierającego dowolne elementy graficzne. Zautomatyzowana personalizacja dokumentów umożliwia ponadto umieszczenie danych odbiorcy na dowolnej stronie dokumentów w wybranej lokalizacji. W ten sposób jeden list można wysłać do tysięcy odbiorców, a każdy z nich będzie indywidualnie zaadresowany.

Chcesz zaprezentować swój projekt użytkownikom MamBiznes.pl w zakładce „Start-up”? Napisz na adres [email protected]

Dodatkowo udostępniamy interfejs API, za pomocą którego można zintegrować dowolną aplikację z naszą platformą. Integracja poprzez API (SOAP/WSDL) umożliwia przekazywanie dokumentów do Postivo.pl bezpośrednio z dowolnych aplikacji i systemów wykorzystywanych dotychczas przez Użytkowników np. z aplikacji FK, CRM, CMS. Np. Faktura VAT może być wysłana do odbiorcy w wersji papierowej za pośrednictwem Postivo.pl, automatycznie po jej wystawieniu w dowolnym programie FK.

Postivo.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Piotr 24 sty 2011 (00:07)

Projekt fajny,ale domena kiepska i pewnie będzie tracić ruch poprzez positivo.pl