Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Qualpro – rozwiązanie proRMS dla branży hotelowej

Opis projektu: Qualpro jest na etapie wdrażania rozwiązania proRMS w polskich hotelach oraz rozwijania integracji z innymi systemami. Mamy już w portfolio kilkanaście hoteli oraz kilka integracji. Planujemy rozbudować naszą bazę klientów oraz pozyskać większą liczbę partnerów strategicznych.

Branża / kategoria: informatyka

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Chcemy wdrażać nasz sztandarowy produkt – proRMS – w polskich i zagranicznych hotelach. Produkt może działać na korzyść hoteli bez względu na ich rozmiar czy lokalizację.

Dla kogo: Nasz produkt proRMS jest przeznaczony dla wszelkiego rodzaju hoteli, a także hosteli, schronisk, sieci apartamentów do wynajęcia, a nawet kempingów – ogólnie wszystkich firm udostępniających noclegi.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Twórcami projektu są dwaj bracia – Michał Forysiak, hotelarz z wieloletnim doświadczeniem, zwłaszcza na stanowisku Revenue Managera, oraz Bartosz Forysiak, zdolny programista oraz twórca kilku firm informatycznych o zasięgu międzynarodowym.

Konkurencja: Naszymi konkurentami są inne firmy oferujące rozwiązania typu RMS, jednak są to głównie firmy zagraniczne.

Rynki: globalny

Najbliższe cele: W najbliższym czasie zamierzamy zwiększyć liczbę integracji z dostawcami innych rozwiązań IT dla hoteli w celu wzajemnej promocji i zwiększenia wartości dodanej dla klientów końcowych. Jesteśmy też w trakcie kilku rozmów ws. wdrożeń naszego rozwiązania w różnych hotelach w Polsce i za granicą.

Zespół: 20-50 pracowników

Lokalizacja: Wrocław (dolnośląskie)

Qualpro

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.